dadali kullanıcısının son içeriği

1. D

BİOS güncelleme ekranında takılı kaldı

Ayrıca yardım için teşekkürler.
  2. D

Biraz daha bekledikten sonra dayanamayıp güç tuşuna bi 20 sn civarı basılı tuttum ve görüntü gitti. Sonra güç tuşuna tekrar bastığımda pc kendini 2 kere kapatıp tekrar açtı ve windows geldi. Herhangi bir sıkıntı yok upgrade de tamamlanmış.
  3. D

Doğru sürümü kurdum ve beta değildi. Umarım açılır sanırım beklemekten başka şansım yok.
  4. D

Merhabalar, Mavi bar dolalı yaklaşık 20 dk oldu ama hala hiçbir şey olmadı ne yapmalıyım şuan?
  5. D

Bilgisayar Oyun Sırasında Gücü Ekran Kartından Alıp İşlemciye Veriyor

Sorunu güç seçeneklerinden en yüksek işlemci durumunu %100den %99'a düşürerek çözdüm
  6. D

Yükselttiğimde de aynı durum oluyor. Örneğin Rocket League'de eskiden maks ayarlarda rahatça oynarken şimdi maks ayarlarda bu sorun yüzünden çok sık drop giriyor.
  7. D

Evet birçok oyunda denedim. Düşük ayarlarda da yüksek ayarlarda da oyuna girdikten yaklaşık 5 dk sonra başlıyor fps dropları.
  8. D

Mesajda ne demek istediğini tam olarak anlayamadım.
  9. D

1050 laptop sürümü olması lazım. Bide bu darboğaz sorunu neden olmuş olabilir bilgisayarı 2019'dan beri kullanıyorum ve son 1 haftadır bu sorunla karşı karşıyayım
  10. D

Merhabalar, Oyunu %100 Gpu kullanımıyla 60-70 fps civarı akıcı bir şekilde oynarken kendi kendine gpu kullanımı düşüyor ve işlemciyi %100 kullanmaya başlıyor. Aynı anda fps 30-40 civarlarına düşüyor ve durmadan drop yemeye başlıyor.
Geri