dailywins kullanıcısının son içeriği

1. D

20k Bütçe ile Masaüstü Bilgisayar (Yayın İçin Oyuncu Bilgisayarı)

Anladım, ben 1 hafta içinde hatta mümkünse bu hafta sonu toplamayı düşünüyordum. Olmazsa malzemeleri alıp kutulu şekilde bekletebilirim. Duruma göre tekrar iletişime geçerim sizinle. Teşekkür ederim.
  2. D

Aşağıdaki şekilde uygun mudur sence? CPU : AMD RYZEN 5 5500 6/12 Çekirdek - 2.670 TL GPU : ASUS RX 6600 XT ROG Strix OC GAMING 8GB - 8.232 TL MB : ASUS TUF Gaming B550M-Plus WiFi - 2.640 TL RAM : Team T-Force Delta RGB White 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 - 1.395 TL SSD : Seagate Firecuda 510 1TB...
  3. D

Dediğiniz gibi fiyatlar uçtu gitti, kendi sistemime benzer bir şey toplamaya kalktığımda 30-40k bandına geliyor. Klavye filan kendim hallederim de, benim bu 22k bütçeye ekran sığdırmam şart :rolleyes:
  4. D

Bu konuyu ben açmıştım ama anlayamadım ne demek istediğinizi :rolleyes:
  5. D

İşlemci : Intel Core i7-10700 2.9Ghz, 8 Çekirdek 16MB Ön Bellek, Soket 1200 İşlemci Anakart : Asus ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Ekran Kartı : Asus Dual-RTX2070S-O8G-Evo GeForce RTX 2070 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12...
  6. D

Kasa, monitör, klavye dahil. Muhtemelen bütçeyi zorlayıp 22k ya çıkabilirim. 2020 yılında sizinle görüşüp kendim için intel bir masaüstü toplamıştım bu sefer intel diye ısrar etmiyorum. Fiyat bandında toplayabilirsek çok güzel olacak bizim için. Instagramdan yazdım fakat görmemiş olabilirsiniz.
  7. D

Merhaba, 20k Bütçe ile masaüstü sistem tavsiyesi arayışındayım. Eğer PcHocasi ekibi uygun görürse İstanbul'da ofisinize gelebilirim, birlikte de toplanabilir, youtube sistem toplama videosu da çekilebilir. Eşim için, oyun ve yayın odaklı bir sistem toplamak istiyorum. Önerilerinize açığım. AMD...
  8. D

26.04.2022 PC Hocası Sistem Toplama Rehberi

Foruma özel 10 adet bitti mi yoksa alma şansımız var mı?
Geri