Dark Aga 'in en son etkinliği

• D
    Hocam Özellikler sekmesine tıkladığınızda açılan menüde Mystic Light çıkmıyor mu? Eğer çıkmıyorsa sağ üstte özellik setleri sekmesine...
  • D
    Dark Aga , Msı Center başlıklı konuya cevap yazdı.
    hocam öncelikle teşekkür ederim dün başka birisinden yardım aldım onun dediğine göre anakartta rgb soketi yokmuş ondan çıkmıyormuş...
  • D
    Dark Aga , Msı Center başlıklı konuya cevap yazdı.
    oradan yükledim zaten başta hangilerini yüklemek istersin derken geçtim galiba şimdide bulamıyorum
  • D
    Dark Aga , Donanım Sorunları forumunda Msı Center başlıklı bir konu başlattı.
    benim kasanın rgb lierini kontrol etmek için msı centerden mystic lightten ayar yapmam gerekiyormuş galiba . ama msı centerde onu...
  • D
    Dark Aga , Donanım Sorunları forumunda Kasa Led Için Uygulama başlıklı bir konu başlattı.
    Rampage FUSION 650W 80+ BRONZE Temperli Camlı Rainbow Mesh Gaming Kasa aldım fan ledlerini kapatmak için veya hız ayarlamak için...
  • D
    Dark Aga , 26.000-30.000 TL 30 U Biraz Geçebilir başlıklı konuya cevap yazdı.
    Reis peki hazır sistem alsam sıkıntı çıkarırmı
  • D
    Dark Aga , Sistem Toplama Tavsiyeleri forumunda 26.000-30.000 TL 30 U Biraz Geçebilir başlıklı bir konu başlattı.
    En fazla 30 k lık bir sistem almak istiyorum ne önerirsiniz hazır sistemmi alayım yoksa kendimi topliyim
  • D
    Dark Aga durumunu değiştirdi durum.
    30 k ya sistem alıcam sadece kasa için hazır sistemmi alayım yoksa kendimi topliyim
Geri