Dasistİtachi kullanıcısının son içeriği

1. D

Turknetteki Hız Problemim Yardıma Ihtiyacım Var

Selam merhaba. 3.ayı dolduran bir TurkNet aboneliğim var. Daha önce download hızım 0.35'lere düştüğü için TurkNet, TT ekibi yönlendirip baktırdı hattıma. Aleti taktı kabloya ve kabloda herhangi bir sorun olmadığını ve şu anda internetle alakalı hiçbir sorun olmadığını söyledi. Dışarıdaki yeşil...
  2. D

Hyper Cloud 2 Ses Kartım Bozuldu

Tamamdır hocam teşekkür ederim
  3. D

Hem de fazlasıyla, Anakartın ses kartı kötü bayağı. O resmini attığım ses kartını 500 tlye alabiliyorum. Aklımda olan onu almak ama, sizin herhangi bir tavsiyeniz bulunur mu?
  4. D

Bütçem çok yok maalesef, en fazla 500 lira çıkıyor. Aslında normal ses kartı da işimi görücekse herhangi birşey onu alacağım. Zaten 7.1 i kullanmıyorum hiç. Sesim iyi gitsin ve alcağım ses iyileşsin yeter bana
  5. D

Peki 2.el Hyper Cloud 2'nin mi ses kartını alayım yoksa, fotoğraftaki ses kartını mı? açık konuşmak gerekirse bulması çok zor Hyper Cloud 2'nin ses kartını 2.elden
  6. D

Arkadaşlar selamlar, iyi bayramlar. Hyper Cloud 2 Ses Kartım dün bozuldu. Sıfır ses kartı da malumunuz pahalı olduğu için alternatif arayışındayım. B450M S2H Anakartım var ve 3.5mm Jak girişinde ses çok kötü gidiyor. Haliyle 2.el ses kartı almak durumunda kalmadan orta halli bir ses kartı alsam...
Geri