DenV 'in en son etkinliği

• D
    DenV , Kasaya Kontrolcü Bağlama başlıklı konuya cevap yazdı.
    bu kontrolcü olur mu hocam 4 pin girişi var ama emin olmak istiyorum
    • 1712188429879.png
  • D
    DenV , Kasaya Kontrolcü Bağlama başlıklı konuya cevap yazdı.
    videoda anakart bağlantılarını anlatıyor bundan bağımsız olarak kontrolcü aldım ama kontrolcü 6 pinliymiş fanları kontrol etmemiştim...
  • D
    DenV , Sorum Var Hocam! forumunda Kasaya Kontrolcü Bağlama başlıklı bir konu başlattı.
    Merhabalar PHANTEKS P360A marka kasa aldım lakin kasada reset butonu kablosu çıkmıyor bu yüzden reset butonunu sıvı soğutma rgb...
  • D
    DenV , Sıvı Soğutma Uyumlu Kasa Önerisi başlıklı konuya cevap yazdı.
    Hocam daha önce kule tipi kullandım cooler masterın dönemine göre de iyi bi fiyat ödemiştim ama maalesef memnun kalamamıştım o yüzden şu...
  • D
    hocam satabileceğimi sanmıyorum bilinmeyen bir marka şu anlık 5600x lakin ileriye yönelik almıştım arkadaşın attığı kasa uyumlumudur bu...
  • D
    hocam normalde 50 dereceyi geçmiyormuş yük altında doğru montajda alalı baya olduda artık canımı sıkmaya başladı bu durum 2 ay falan...
  • D
    DenV , Sorum Var Hocam! forumunda Sıvı Soğutma Uyumlu Kasa Önerisi başlıklı bir konu başlattı.
    Merhabalar elimde bu boyutlarda 240mm soğutucu var şu anki kasam Antec NX292 lakin üst panele montajlarken ramlere denk geliyor...
    • 1711573774516.png
Geri