DenV kullanıcısının son içeriği

1. D

Kasaya Kontrolcü Bağlama

bu kontrolcü olur mu hocam 4 pin girişi var ama emin olmak istiyorum
  2. D

Kasaya Kontrolcü Bağlama

videoda anakart bağlantılarını anlatıyor bundan bağımsız olarak kontrolcü aldım ama kontrolcü 6 pinliymiş fanları kontrol etmemiştim kasamdaki fanlar 4 pinli ve 6 pin girişe girmiyor 4 pin kontrolcü aradığımda çoklayıcılar var ama kontrolcü bulamadım nası bağlamam gerekiyor anakarta giden fanı...
  3. D

Kasaya Kontrolcü Bağlama

Merhabalar PHANTEKS P360A marka kasa aldım lakin kasada reset butonu kablosu çıkmıyor bu yüzden reset butonunu sıvı soğutma rgb kontrolü olarak atayamıyorum kasadaki fanlar rgb lakin onlarıda kontrol edemiyorum anakart üzerinden açtığımda rengarenk yanmaya başlıyor msi yazılımı ile denedim ama...
  4. D

Sıvı Soğutma Uyumlu Kasa Önerisi

Hocam daha önce kule tipi kullandım cooler masterın dönemine göre de iyi bi fiyat ödemiştim ama maalesef memnun kalamamıştım o yüzden şu anlık sıvı soğutmada kalıcam gibi öneriniz için teşekkür ederim lakin cidden satın alacağını sanmıyorum birinin alalıda yeni oldu zarar etmek istemiyorum 2000...
  5. D

hocam satabileceğimi sanmıyorum bilinmeyen bir marka şu anlık 5600x lakin ileriye yönelik almıştım arkadaşın attığı kasa uyumlumudur bu boyulara
  6. D

hocam normalde 50 dereceyi geçmiyormuş yük altında doğru montajda alalı baya olduda artık canımı sıkmaya başladı bu durum 2 ay falan oldu yani iade etmem imkansız gibi arkadaşın attığı kasa hakkında fikriniz var mı önerir misiniz marka takıntılı biri değilim fan boyutu 120x120x25 mm bu şekilde...
  7. D

Merhabalar elimde bu boyutlarda 240mm soğutucu var şu anki kasam Antec NX292 lakin üst panele montajlarken ramlere denk geliyor anakartımda atx ön panele montajladığımda hava akımında sıkıntı yaşıyorum ve boşta 50 yükte 75-80 arası geziyor üst panele montajlamalık kasa modeli arıyorum bütçe...
Geri