Miraha kullanıcısının son içeriği

1. Miraha

Steam Açılmıyor

Merhaba, Windows 11'den, Windows 10'a geçtim ( formatla ) daha sonra steam açmayı denedimde görev yöneticisinden açık gözüküyor ama ekranıma gelmiyor. Nasıl Çözebilirim Sizce?
  2. Miraha

Kulaklık Bi Taraftan Ses Gelmiyor?

Şimdi tekrar denedim ön tarafa takmayı ve düzeldi arada böyle kafası yiyor
  3. Miraha

Taktım bu sefer mikrofon çalıştıramıyorum.
  4. Miraha

Selamlar, Bilgisayar kasasının önündeki girişe takınca ses sol'dan gelmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Dün olmuştu kendi kendine düzelmişti. Ama monitörlerin kulaklık girişine takıyorum ( 2 tane monitörüm'de denedim ) monitörlere takınca 2 taraftan düzgüncene geliyor ama bu sefer mikrofonu...
  5. Miraha

Bu Exe Virüsmü ?

Selamlar, https://www.virustotal.com/gui/file/3e2da642c04f570cc34de31cd9607d8d8a19f9c0a70e03937a460332db2c92a6 1690900092 up
  6. Miraha

Coil Whine Çıkan RX 6700Xt İade Edilmeli Mi?

Bendede 6700 xt var sapphire pulse coil whine var ama bu aralar çok azaldı neredeyse yok diyebilirim kullandıkça bence düzeliyor yaklaşık pc 5 aydır var 3-4 ayda yok oldu diyebilirim.
  7. Miraha

Asus Rog Harpe Ace Aim Lab Wireles Vs Razer Viper V2 Pro Wireles Hangisini Almalıyım ?

Superlight kullandım tutuş pozisyonu berbat hala elimde şöyle diyim superlight kullancama g203 kullanırım
  8. Miraha

Asus Rog Harpe Ace Aim Lab Wireles Vs Razer Viper V2 Pro Wireles Hangisini Almalıyım ?

ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Kablosuz Gaming Ve Razer Viper V2 PRO Wireles arasında kaldım arada ortalama 400 tl lik bi fark var hangisini almalıyım claw tutuyorum. Elim 16-17cm
  9. Miraha

Razer Viper V2 Pro White Wireless Veya Razer Deathadder V2 Pro White Wireless Mı Almalıyım?

Sizce Razer Viper V2 Pro White Wireless mı Razer DeathAdder V2 Pro White Wireless mı almalıyım?
  10. Miraha

Seat Leon Alınır Mı ?

Ya KWEQKQEWK valla ne desen haklıda işte para kazanıyor ve bunu herkez yapıyor bence mantıklı birşey insanların hatası neden gidip bayiden 0 fiyatına bakmak yerine direk oraya bakıp almaya karar veriyor saçmalık bu dedim şey bütün araçlarda var örneğin g20 kasa araçlarda 2023 lerde net kar en az...
  11. Miraha

Valorant Çöktümü ?

ARkadaşlar konu kilit düzelmiş maç sayılmış
  12. Miraha

Seat Leon Alınır Mı ?

Renault Capture alabilirsin 0 rs line istersen rs line alıp sarı sitede 200k farkla daha pahalıya satabiliyosun satılıyoda kuzenim yapmıştı 3 tane aldı rs line 2 sini 1.3 e aldı 1.5 e sattı 1 hafta içinde tavsiye ederim parana para katmış oluyorsun en azından paranı 3m tl ye kadar çıkarabilirsen...
  13. Miraha

Valorant Çöktümü ?

Herhalde galiba tr serverları çöktü yine
  14. Miraha

Valorant Çöktümü ?

42 vurdum valla 14-12 bitti 9 kp gerekiyodu match mvp yim inşallah verir ya. oyun düzeldimi bu arada
Geri