dexmete kullanıcısının son içeriği

1. dexmete

Kulaklık Önerir Misiniz ?

Hocam cloud III Wireless bakıyorum bu ara. Razer Barracuda X 2022 ile arasında kaldım. Siz Cloud 3 wireless önerir misiniz ?
  2. dexmete

Fırsat Amazon Prime 6 Ay Hediye

2. Kez kodu başka hesaptan alsak. İkinci altı ay için kullanılabilir mi ? Ya da ilk 6 ay ile birleştirilir mi ?
  3. dexmete

Kasa Temizliği

Hocam hava verseniz ne gibi sorun olacak ki ? Sonuçta verdiğiniz şey hava . Zaten fanlar da çalışınca hava üflüyor
  4. dexmete

Amazon Türkiye Ve Yaşattıkları Mağduriyet

Hocam yaşadığınız olay birebir bu şekilde gerçekleştiyse çok garip ve talihsiz bir olay. Amazon fiyatı düşse bile aradaki farkı iade eden bir firma nasıl böyle bi şey oldu anlamak güç. Geçmiş olsun
  5. dexmete

Yardım Bilgisayarıma Virüs Bulaştı

Zamanında mining vs için bu tarz virüsler kullanılıyordu. Kart bilgileriniz vs gidebilir. Kendinizi sıkıntıya sokmayın temiz bi format atabilirsiniz
  6. dexmete

2023'Te Series S Mi PC Mi Almak Daha Mantıklı?

Aslında biraz da senin ihtiyaçlarına göre değişir bu durum. Tarayıcı surf , youtube , tv yayınları , film dizi vs ile herhangi bi işiniz yoksa sadece oyunsa ihtiyacınız olan şey xbox daha rahat gelebilir ( büyük ekran ve uzaktan yatarak keyifli oyun deneyimiyle ) ama siz bir çok işimi halletsin...
  7. dexmete

PC Xbox Gamepad

Adaptör gamepad ile uyumlu olması için aynı marka olması gerekmez. Sıradan bi dongle ile bağlantı kopması yaşamazsınız. Ben 9. Nesil gamepad kullanıyorum dongle ali express ten aldığım sıradan bir ürün
  8. dexmete

AMD Güncel Dri̇ver Sorunu!!!

23.9.1 nereden indirebilirim hocam kendı sıtesınden arattığımda benım kartıma 23.9.3 çıkıyor
  9. dexmete

Rise Of The Tomb Raider Türkçe Yama Önerisi

Bulursan haber verir misin hocam bana da lazım
  10. dexmete

Soru Hava Soğutucu Rgb Si Kullanmak

Corsair kontrolcüsü var ama görselde attığım 4 pin dişi girişi var kontrolcünün. Dolayısıyla bende de 3 pin dişi olduğu için ( Soğutucu rgb çıkışı) bağlayamıyorum
  11. dexmete

Soru Hava Soğutucu Rgb Si Kullanmak

Arkadaşlar merhabalar. Soğutucu çıkışı 3 pin dişi kasamdaki kontrolcüde de 4 pin dişi girişi var. Soğutucumu aktif kullanıyorum ama rgb sini kullanamıyorum. Ne yapmam lazım bu rgb yi kullanabilmek için ?
  12. dexmete

CPU Soğutmasi Ariyorum

Sıvı soğutmayı kafana koyduysan paradan kaçmaman gerekıyor. https://www.hepsiburada.com/arctic-240-sivi-sogutucu-intel-amd-islemci-destekli-ar-acfre00046a-pm-HB00000O4YQJ önerebilirim. Bu da bütçeni aşıyor zaten
  13. dexmete

CPU Soğutmasi Ariyorum

Yerinde olsam kule tipi alırım. 5600 e sıvı soğutma cok gereksız olur. Hem bir çok sıvı soğurmadan daha fazla süre kullanırsın hava soğutucuyu. 214 xt de iyidir soğutma olarak. Tavsiye ederim. Kendim kullanıyorum gayet memnunum
  14. dexmete

26.000-30.000 TL Rtx4070 + I512400F Mi Rx6800 + Ryzen5 7600 Mü Almalıyım?

Kasa görüntü olarak ıyı ama hava akışı guzel değil
Geri