Diavollish kullanıcısının son içeriği

1. D

Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Teşekkürler, büyük ihtimalle c3 alacağım sadece pedlerin suni deri olması yüzünden çekiniyorum vazgeçmek için yeterli sebep olabilir mi ?
  2. D

4000 TL Kulaklık Öneri

Cloud3 te pedler suni deri olduğu için çekiniyorum soyulacak diye vazgeçmek için yeterli bir sebep mi?
  3. D

4000 TL Kulaklık Öneri

Merhabalar, kulaklık alacağım çıkabileceğim maksimum bütçe 4000 TL. Blackshark v2 kullanıyordum fakat kedim kablosunu kemirdiği için (bunun için de kablo tamiri yapan bir yer biliyorsanız önermenizi rica ediyorum) sol taraf mikrofon ile birlikte çalışmıyor. Kablosuz istiyorum fakat fiyatlar çok...
  4. D

Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Merhabalar, kulaklık alacağım çıkabileceğim maksimum bütçe 4000 TL. Blackshark v2 kullanıyordum fakat kedim kablosunu kemirdiği için (bunun için de kablo tamiri yapan bir yer biliyorsanız önermenizi rica ediyorum) sol taraf mikrofon ile birlikte çalışmıyor. Kablosuz istiyorum fakat fiyatlar çok...
  5. D

Dell G3223Q Vs

Gaming.gen.tr den daha önce hiç alışveriş yapmadım güvenilir midir? Ölü piksel çıkma vs gibi durumlarda iade sürecinde sıkıntı çıkarırlar mı?
  6. D

Dell G3223Q Vs

Teşekkürler, darısı her isteyene :)
  7. D

Dell G3223Q Vs

Ben de dell den yanayım dediğim gibi açmayacaktım bile konuyu ama yinede sormak istedim.
  8. D

Dell G3223Q Vs

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-m28u-28-144hz-1ms-hdmi-dp-type-c-adaptive-sync-hdr-400-3840x2160-4k-uhd-ips-gaming-monitor-p-HBCV000014DVJF?magaza=Ebrar%20Bilgisayar&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV000014DVJF&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c Bu da var neredeyse aynı...
  9. D

Dell G3223Q Vs

https://www.gaming.gen.tr/urun/215797/dell-g3223q-32-144hz-1ms-2xhdmi-dp-hdr600-fast-ips-uhd-freesync-premium-pro-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.73.4 Böyle bir canavar buldum hiç forum açmadan alacaktım ama yine de fikirlerinizi almak istedim PS5 için alacağım yorumlarınızı duymak isterim.
  10. D

Öneri 20K Hazır Sistem Önerisi (Mayıs 2023)

2. el pek güvenemiyorum onun testlerini ekran kartının nasıl kullanıldığını falan kontrol edemem çevremde de bunu yapabilecek birini tanımıyorum, şahsen o topa girmek istemem
  11. D

20-22 civarı. https://www.gaming.gen.tr/urun/2578...2gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ DDR5 olarak bu sistemi almayı düşünüyorum yukarıda da konuyla ilgili kafamdaki planı dilim döndüğünce açıklamaya çalıştım umarım anlatabilmişimdir.
  12. D

Teşekkür ederim. @Kürşat Kütükçü senin de fikrini almak isterim hocam.
  13. D

Tabiki, onu da indirim kovalayıp almayı düşünüyorum. Netleştirmek için soruyorum şu anda bu ddr5 sistem rtx 3060 yerine bu fiyatlara daha iyi sistem alınabilir fakat ileriye dönük olarak alındığından ekran kartından feragat edip bu sistemi almak mantıklıdır doğru muyum?
  14. D

20-22 civarı. Şu an kafamdaki plan şimdilik idare edebilecek bir ddr5 sistemi alabileceğim minimum fiyata alıp ileride örneğin 1 yıl sonra 4070 veya bunun seviyesinde bir kartla yükseltmek ve kartla beraber tabiki bu kartı besleyecek bir işlemciye yükseltmek. Sizce mantıklı mı bu yol ?
Geri