DonutGuy kullanıcısının son içeriği

1. D

Öneri Max 20K İş İçin Laptop Önerisi (Nisan 2023)

@Syqex Hocam, @TibetBey Hocam, https://www.ebrarbilgisayar.com/gigabyte-g5-ge-51ee213sd-i5-12500h-16gb-512gb-ssd-4gb-rtx3050-156-fhd-144hz-freedos-pmu372611 Bu modeli önerir misiniz? En azından masaüstü sistem toplayana kadar beni birkaç ay idare edecek şekilde alacağım. 1080P, kamera...
  2. D

Beni yayınlarda çok üzmezse, Gigabyte modelini fiyatı daha uygun olduğundan dolayı alacağım. Birkaç ay masaüstü sitem toplayana kadar en azından idare edebileceğini düşünüyorsanız. Yok ısınması ve kasması seni pişman eder derseniz ve yukarıda paylaştığım HP Victus ile aralarında çok fark varsa...
  3. D

Yayın Için Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Hiç daha önce fiyat araştırması yapmadığım için bütçe düşünmedim. 2-3 K maksimum daha da uyguna varsa neden olmasın. Teşekkürler...
  4. D

Yayın Için Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Merhabalar. Ses alma kalitesi iyi olan (dip ses vs.) fiyat performans mikrofonlu kulaklık önerileriniz nelerdir? Kablosuz ve kablolu olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar.
  5. D

Soğutucu öneriniz var mı? HP ile yayında bir sorun yaşar mıyım ısınma vs. kaynaklı? 1080P ek monitör ve kamera mikrofonlu Obs yayınında yeni oyunları oynayabilir miyim? (Ultra olması şart değil) DDR5 ve i7 olması sebebiyle öne çıkıyor sanırım. Teşekkür ederim.
  6. D

Oyun için yazdıklarınız yukarıdaki iki laptop için de geçerli sanırım. Eğer aralarında çok fark yoksa Gigabyte olan biraz daha uygun olduğu için onu alacağım şimdi. Ama baktımda fark varmış. HP DDR5 4800 Mhz ve i7 işlemci. Kararsız kaldım şuan. Laptop soğutucusu HP olan model için de geçerli...
  7. D

Teşekkür ederim. Gigabyte ısınmadan dolayı, yayınlarda ilerleyen saatlerde kasma, drop ve benzeri sorunlar yapar mı? Yukarıda bahsettiğimiz laptoplar için, OBS ve kamera olan bir yayında 1080P mesela Gta V, Witcher, Cyberpunk, Red Dead gibi AAA oyunlarda hangi ayarlarda oynayabilirim?
  8. D

Herkese Merhabalar. İş dolayısıyla Laptop bilgisayara ihtiyacım var. Bütçem maksimum 20 K. Çok güçlü bir bilgisayar beklentim yok açıkçası. Photoshop, Premiere pro gibi tasarım kurgu programlarında çok fazla kasma olmasın yeterli. Birkaç ay beni işimde idare etsin. Sonrasında güçlü bir...
  9. D

RTX 3060 Sistem Hakkında Yorumlarınız Ve Önerileriniz

Anladım, çok teşekkür ederim. Peki benim yukarıda yazdığım sistemdeki sıkıntılar neydi. Anakart - İşlemci uyumsuzluğundan bahsetmişsiniz mesela. Bilmediğimden soruyorum size. Tam verim alamaz mıyım? Parçalar mı uyumsuz? 3060 ekran kartı buna biraz zayıf kalıyor anladığım kadarıyla. Maalesef...
  10. D

Maksimum 35k ya 4070ti sistem toplayabilecek, bana yol gösterebilecek olan var mı? Eğer mümkünse, aynı siteden hazır sistem veya parçalarının aynı sitede yer aldığı şekilde bulabilir miyiz?
  11. D

Bir önerin, paylaşabileceğin 4070 sistem var mıdır?
  12. D

https://www.gaming.gen.tr/urun/257827/nova-tuf3060-intel-i5-13400f-asus-geforce-tuf-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Şöyle bir sistem buldum ve bazı parçalarını yükselttim. Son hali ise aşağıdaki gibi: İşlemci: Intel Core i7-13700KF 5.4GHz 24MB Önbellek 16 Çekirdek...
  13. D

RTX Render Ve Yayın Bilgisayarı Tavsiyeleri

Çok teşekkürler. Baktığım kadarıyla 64gb'a kadar ram yükseltmesi yapabiliyorum bu cihazda? Peki sizce ne kadar yıl götürür oyun ve yayın anlamında bu bilgisayar? Hdmi ile kaç monitör bağlayabilirim ve performans sorunu yaşar mıyım monitör bağladığımda? Isınma anlamında nasıldır msi laptoplar...
  14. D

RTX Render Ve Yayın Bilgisayarı Tavsiyeleri

İşim dolayısıyla mobiliteye ihtiyacım var. Peki yine bu özelliklerde laptop önerileriniz nelerdir? Laptoplarda sağlıklı bir yayın yapma ihtimalim yok sanırım. İki ihtimale de bakıp, buna göre bir karar vereceğim.
  15. D

Öneri Ddr5 4070 Ti̇ Si̇stem

Emeğine Sağlık. Güzel bir rehber.
Geri