Dovahkiinkai kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Yeni Aldığım Monitör Sorunu

Aynen hocam Asus falanda yazmıyor hiç bir şey yok bir ışık yanıyor o kadar. Arkada kilit işareti falan var monitörün onla alakalı olabilir mi diyorum.Kabloları değiştirerek te denedim yani kendi güç kablomla hdmi denedim yok monitörde hiç bir şekilde Asus falan yazısı çıkmıyor açılmıyor...
  2. D

Doğru söylüyorsunuz o bile gelmiyor ne logo ne bir şey sadece düğmeye bastığımda bir ışık gibi bir şey geliyor daha sonra öyle kalıyor sinyal yok bile yazmıyor yani bana mı denk geldi anlamadım
  3. D

Arkadaşlar görenler bir yazsın lütfen ona göre arızalıysa ben bunu yollayayım geri
  4. D

Arkadaşlar merhabalar.Bugün yeni aldığım monitör elime ulaştı denedim çalıştırmayı doğru bir şekilde bağlantısını yaptım fakat ekrana görüntü vermedi.Şöyle ki bi ışık açılıyor fakat ekranda görüntü yok.Dp girişinide hdmi girişinide denedim fakat olmuyor.Nedir bundaki sıkıntı monitör mü arızalı...
  5. D

Yardım Çekirdek Yalıtım Hatası

Üstad çok teşekkür ediyorum ya ilk attığım resimdeki kapata bastım düzeldi çok şükür ama ayarlardaki ikinci fotoğrafta olan bellek bütünlüğü sekmesi açık hala onun açık veya kapalı olması ne demek açık mı kalsın kapalı mı kalsın güvenlik açısından?
  6. D

Yardım Çekirdek Yalıtım Hatası

Arkadaşlar merhabalar daha önce dikkat etmemiştim ama son zamanlarda bir kaç araştırma yaptım ve bu sorunun bir çözümünü bulamadım.Biostan falan düzeltmeyi denedim ayarlardan ama hala böyle bir uyarı veriyor.Bu problemi nasıl çözebilirim.Daha doğrusu bu bir problem midir? İşlemciyle alakalıbir...
  7. D

Yardım Monitör Seçimi Yardım

Hiç fikri olan yok mu arkadaşlar?
  8. D

Yardım Monitör Seçimi Yardım

Arkadaşlar merhabalar.Öncelikle sistem ile alakası var mı monitörün bilmiyorum tam ama sistem özellikleri şunlar: -nvdia ge forece rtx 3070 v2 oc ekran kartı -16 gb ram -intel core i5 12400f işlemci bu sisteme bakarak bu iki ekran kartı arasında hangisini tercih etmeliyim?Çok bir performans...
  9. D

Epic Games Sepet Hatası

aynı sorun devam ediyor
  10. D

Epic Games Sepet Hatası

Arkadaşlar epic games indirim falan filan yapmış biliyorsunuzdur bende 3 tane oyun satın almak için girdim 3 oyunu seçtim fiyat 580 tl civarı birşey tutmuştu ödeme yaparken internet bankacılığını açmayı unutmuştum o yüzden hata verdi sonra tekrar geldiğimde ise ürünlerin fiyatı 780 tl oldu ve...
  11. D

Öneri Max 5K Monitör Önerisi (Mayıs 2023)

Geforce rtx 3070 v2 oc konuda sistem komple bu Sistem
  12. D

Peki ekran kartımla en iyi performansı dell ile mi alırım
  13. D

Hocam hiç dikkat etmemişim ona hzyi görünce Link bu nasıl mesela Bununla kıyaslarsak
  14. D

Link bu nasıl peki çöp mü bu tipler
  15. D

Üstadlarım dediğiniz 2k monitörlerin fiyat farkı çok mu peki? Bu monitörün bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.Bir de sizden rica etsem bilginiz varsa son açtığım konularda game pass ile alakalı ona bir gözatabilir misiniz?
Geri