Dragosx kullanıcısının son içeriği

1. D

Could 2 Wireless Alınır Mı ?

Cevap verecek birisi yok mu acaba ?
  2. D

Could 2 Wireless Alınır Mı ?

Merhabalar, uzun zamandır ss 5 kullanıyordum. Artık kablosuza geçmek istiyorum. Şu an amazonda indirim ile birlikte 3.500 tl fiyatında olan could2 wireless alınır mı ? Bilgili kişiler yorum yaparsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim
  3. D

Tv Mi 2. Monitör Olarak Nasıl Kullanabilirim ?

Merhaba, Televizyonumu 2. monitör olarak taktığımda sinyal yok uyarısı alıyorum. https://www.amazon.com.tr/dp/B0B2KKMGKZ?ref_=cm_sw_r_apin_dp_8QCC3MPKZADP6RVEY5B6...
  4. D

Sıvı Soğutucu Önerisi

Direkt biosa girdiğimde 70 derece ile açılıyor bilgisayar, biosta öyle görünüyor. Kötü olmasada bir çok kişi mağdur olmuş. 1685275798 Teşekkür ederim
  5. D

Sıvı Soğutucu Önerisi

Kasım ayında aldım. Tüm dediklerinizi onlarca kez kontrol ettim, ettirdim.
  6. D

Sıvı Soğutucu Önerisi

Sadece valorant oynarken 95 dereceyi gördüm. Format attım ramin mhzsi 2666 iken 40 - 50 derecelere düşse de, Ram mhzsini kapasitesi olan 3600 mhzye aldığımda yine yükseldi. Dediğiniz önerilerin hepsi onlarca kez kontrol edildi. Zaten yorumlara baktığımda bir çok kişi kronik sorunlu olduğunu...
  7. D

Sıvı Soğutucu Önerisi

2 bilgisayar işletmesine danıştım. 2 si de sorunun sıvı soğutucuda olduğunu söyledi. Ayrıca bir çok arkadaşım 240mm kullanıyor ve gayet serin çalışıyor.
  8. D

Sıvı Soğutucu Önerisi

İşlemcim ryzen 9 5900x. Hata nasıl ben de acaba ?
  9. D

Sıvı Soğutucu Önerisi

Silverstone pf240 modelini aldım. Aldığıma pişman oldum. Sadece google sayfası açtığımda sıcaklı 70-80 decere arası. O yüzden daha bilindik ve güvenilir markalara yönelmek istiyorum. Teşekkür ederim önerileriniz için
  10. D

Sıvı Soğutucu Önerisi

Merhabalar; MSI MAG CoreLiquid B240 ve MSI MAG Coreliquid P240 arasındaki farklar neler hangisi alınmalı ? Bir de MSI MAG CoreLiquid 240R V2. Kullanan ya da bilen birileri yazarsa sevinirim.
  11. D

Ram Mhz Yükseltince Sıcaklık Artıyor.

Yardımcı olacak yok mu acaba??
  12. D

Sadece valorant oyununda 95 derece oluyor. Bu normal mi ?
  13. D

Herkese merhabar, Öncelikle sistemim; Ryzen 9 5900x Sılverstone pf240mm soğutucu Gıgabyte 3060 ti B550M-K Corsair 750 psu xpg 2x8 3600 mhz ram Format attım ve biosta 2666 mhz ile çalışmaya başladı. Boştayken 40-50 civarı sıcaklıktaydı. Fakat 3600 mhzye getirdiğimde boştayken 60 derece ile...
  14. D

PC Kendi Kendine Kapanıyor

Aralık ayında kurdum. Daha önce bir sorun yoktu. Yeni olmaya başladı. Chromeyi açıyorum bir anda 85-90lara yükseliyor, sonra 70lere geri iniyor
  15. D

PC Kendi Kendine Kapanıyor

aa pardon. corsair 750 p bronze
Geri