EFE İNCE kullanıcısının son içeriği

1. E

Lise 2 ortalama etkisi

Benim ortalamamda 88 civarı bişeydi İngilizcem çok kötü 34 aldım bununla beraber edebiyat 65 biyoloji 62 bu son 3yazılıda 75e indi senin ortalama da tahminimce 3ila4 puan yükselecek performanslara ve yazılılarla toplayabilirsen takdir kesin gelir
  2. E

13k Sistem öneri

Bütçe Max 13k bütçe ekran kartı AMD olsa iyi olur fp açısından 1672750598 SSD M2 olsun işlemci fark etmez
  3. E

400tl kulaklık

420 Max bütçe çok beklentim yok 7.1 olsun 2ila3 yıl idare etmesi yeterli
  4. E

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Bence 2. Sistem amd ekran kartı kullanmalılar rx6600 veya 6650 fp konusunda daha iyi 3060a göre
  5. E

Kablolu Kulaklık Mikrofonum Çalışmıyor!!

normalde ikiside telefon üzerinden çalışıyo fakat burdaki problemi anlamadım
  6. E

bunun yerin iki kulaklık taktım birini hoparllör kısmına diğerini mikrofon kısmına
  7. E

telefeonda çalışıyor
  8. E

Selam Dostlar, Kulaklıktan ses geliyor ama kulaklık mikrofonu çalışmıyor? Neden Olabilir?
  9. E

Çözüldü windows 11e geçilirmi

şu an geçiyorum yükleme ekranında
  10. E

onu bende duydum olabilir hala benlik sıkıntı yok intel benimki ama araştırdım çok azda olsa performans açısından iyi win11
  11. E

asus rtx 2060 12gb 16 gb ram tek slotta 500gb ssd i512400f işlemci h610m kd4 anakart iş değil oyun amaçlı kullanıyorum pcyi
  12. E

Performansı yükseltecekse windows 11e geçeceğim anakart destekliyo geçmeli miyim?
  13. E

FIFA İçin Gamepad Önerisi 500TL Bütçe (30 Temmuz 2022)

Merhabalar, FIFA için alcam ben kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir şey var mı? Bütçe 500max
  14. E

Normal mi

Tamamen aynı ramden alacağım yakında Ozaman düzelir
Geri