Eframes kullanıcısının son içeriği

1. Eframes

Microsd Kart Okuyucu

Arkadaşlar merhaba 'Samsung 128 GB Evo Plus microSDXC 130MBsn Adaptörlü Hafıza Kartı' kullanıyorum fotoğraf ve videoları PC'ye aktarmak için bir okuyucuya ihtiyacım var tercihen Usb 3,0 , ben 2 model buldum kendime ama aktif olarak kullanan arkadaşlar varsa marka/model tavsiyelerini...
  2. Eframes

Fırsat M2 SSD Önerisi

bir fark görülmediği için zaten çıkışı gereksiz bir seri olarak yorumlanıyor aralarındaki fark birinin 980 pro seri diğerinin 990 pro ismi taşıması :)
  3. Eframes

Fırsat M2 SSD Önerisi

980 pro fiyat olarak uygunsa tercih edilebilir aralarındaki fiyat farkına değecek bir performans farkı yok 990 pro çok gereksiz bir seri oldu 980 proya göre
  4. Eframes

Termal Macun Önerisi

https://www.deniport.com/urun/pullsar-ice-dragon-15-7-w-mk-2-gr-termal-macun/ yeni seri 20 w/mk
  5. Eframes

Soru Amazon Mu İtopya Mı?

Amazon gerek 6 ay peşin fiyatına taksit gerekse 30 günlük iade politikasıyla tercih edilebilir.İtopya hem vade farkı koyuyor taksite hemde iade etmeye çalışırsan kanser olursun edene kadar
  6. Eframes

Öneri 16Gb Ddr4 Ram Öneri̇si̇

cumayı bekle gaminggecesine daha uyguna gelirse ordan alırsın birkaç ürün ve fiyat bak karsılastırır alırsın daha uygunsa
  7. Eframes

Ekran Kartı

2k bir monitör alabiliyorsanız daha iyi olur
  8. Eframes

Termal Macun Seçimi

mx4 ünde modası geçti artık taner hocamın sabah paylaştığı liquid macunun normal olanını al ısı iletkenliği 20w/mk sektöründe tek bu değerlere ulaşabilen f/p ürünü bir model marka göremedim henüz https://www.deniport.com/urun/pullsar-ice-dragon-15-7-w-mk-2-gr-termal-macun/ 1674731258 mx4 8,5...
  9. Eframes

Seagate Barracuda 2TB alınır mı ?

Alınır aynısını 2 tb olanını kullanıyorum benimde sistem ve fps oyunları m2 de 980 pro var bende de geri kalan depolama ve hikaye oyunları hdd de ben alırken 399 tl idi itopyada fiyatlara bak aboo
  10. Eframes

amd ryzen 5 5600x ısınma

Sıvı soğutucu bloğunu montaj ederken bakır tabaka üzerinde ki koruyucu jelatini kaldırdın mı ? :unsure::D
  11. Eframes

2.5k Oyuncu koltuğu

2500 e kumaş zor ya 3 3,5 arası kumaşlar
  12. Eframes

Ram alıcam tavsiye

3600 mhz olanlardan tercih et
  13. Eframes

2K Monitör Tavsiyeleri

AOC CQ27G2U 144HZ 1 MS wqhd kullanıyorum güzel ama senin bütçen de güzel 165hz + üzeri curved olmayan bir model al
  14. Eframes

Termal Macun Öneri

Ben bunu 'Ice Dragon Termal Macun' olanı aldım ama masaüstü sadece işlemci üzerinde kullanıcam sen laptopta hem cpu gpu için kullanıcaksın yeni çıkan daha verimli olan İce Dragon Pullwark Regular olanı al gpu için daha iyi bir soğutma verimi sağlar almışken 5 gr'lık al 2 laptobu rahat...
  15. Eframes

Termal Macun Öneri

mx4 den daha iyi performans alırsın İce Dragon Pulsar'dan Puslarında bir üstü en son altta yazdığım İce Dragon Pullwark Regular olan laptop macunlayacaksan bu en son yazdığım Ice Dragon Pullwark Reguları al
Geri