Ege Erkoç kullanıcısının son içeriği

1. Ege Erkoç

Epi̇cgames'ten İade Alamiyorum

yanıt alamadıgım ıcın buraya yazdım
  2. Ege Erkoç

Epi̇cgames'ten İade Alamiyorum

21.12.23 tarihinde EpicGames üzerinden "FC 24" oyununu satın aldım. Yaklaşık 2 dakika sonra indirim kuponunu kullanmadığımı farkedip iade ettim. Ve iade ettiğim para nasıl olsa kartıma gelir ben oyunu alayım hemen oynamaya başlıyayım diyerekten tekrardan satın aldım. İademi beklerken atmden...
  3. Ege Erkoç

Valorantı Pingden Oynıyamıyorum

Valorantta pingim aşırı yüksek. Üstelik istanbul sunucusunda 200 pingim gözükürken frankfurtta veya madridte 100 pingim gözüküyor. Ben bi vpn açık oldugunu dusunuyorum ama hıcbı vpn bulamadım bılgısayarımda. üstelik googlede bunun ustune suphelenmem uzerıne turkıyede gırılmesı yasak olan...
  4. Ege Erkoç

Modem Yardım

Merhabalar, Elimde Tp-Link TD-W9970v3 modem var ve ben Türknete geçmek istiyorum. Türknetten alacagım ınternet hızı 100mbps. Türknet VDSL baglantı turu ıstıyor bu modemde VDSL var mı? Acil ilgilenebılır mısınız
  5. Ege Erkoç

Hoparlör Önerisi

Merhabalar, Masa üstü bilgisayarim icin hoparlor ariyorum butce 450 500 olabilir fakat daha ucuza olursa tabiki daha iyi olur. Aklimda Logitech z213 ve Trust GXT 606 var. fakat Logiteche ses seviyesi az diyorlar. Genellikle film izlemek ve yuksek sesli müzik dinlemek icin istiyorum sesler...
  6. Ege Erkoç

C Diskimde Az Dosya Var Ama Doluluk 135GB?

anlıyorum demek istediğiniz seyi fakat yaptıgımda bir faydası olmuyor. daha bilgisayarı sabah kurmama ragmen 140 gb neden gidiyor onu anlamıyorum gerek yakınlarımda gerek eskı bılgısayarımda boyle bır sorunla karsılasmadım
  7. Ege Erkoç

size anlatmak istediğim şey kendı ındırdıgım uygulamalara vesaire kac gb yer kaplıyor bakıyorum fakat onların haricinde 130gb fazlalık var. su alta ekledıgım dosyalar 135gb kaplıyor onlar ısılersem bırsey olur mu
  8. Ege Erkoç

bilgisayarda daha hiçbirsey yuklu degıl daha bu sabah kurdum ve dosyalrda sadece program dosyları x86 da 135gb oldugunu gordum fakat benım ındırıdıgım seyler maksimum 45gb
  9. Ege Erkoç

Merhaba arkadaşlar, Bilgisayarımı bu sabah kurdum ve içinde sadece discord, spotify, valorant, steam yüklü. GTA 5 yüklerken fark ettim 500GB'lık M2 SSD'nin 190GB küsürü dolu. Açtım baktım "Program Dosyaları (x86)" klasöründe 135GB dolu. silmeye korktum fakat 135GB gereksiz fazla geldi ve...
  10. Ege Erkoç

Dula kit RAM almak yerine 8+8 aynı bellekte 2 adet alsam sorun çıkar mı?

sekli pek hosuma gitmese de bunu aldim tesekkurler
  11. Ege Erkoç

anladım tesekkurler, patriot viper steel almayi dusunuyordum fakat hicbiryerde stokta yok 3200mhz olani. alternatif bir önerin var mi
  12. Ege Erkoç

dual channel degilde 2 adet 8gb ayni ramden alsam herhangi bir problem cikar mi ? ve 1000tl ye 2x8 16gb 3200mhz ram onerir misiniz
  13. Ege Erkoç

Forza da kaç fps alırım

eyvallah hocam sagol
  14. Ege Erkoç

Forza da kaç fps alırım

tesekkurler hocam sagol
  15. Ege Erkoç

Forza da kaç fps alırım

2x8 16gb 3200mhz cl16
Geri