Eksempel kullanıcısının son içeriği

1. E

Toplama PC buldum değerlendirelim mi?

https://www.tebilon.com/amd-r5-5500-sapphire-rx-6600-pulse-msi-b450m-a-pro-max-wd-500gb-crucial-16gb/ buradan ulaşabilirsiniz
  2. E

Peki şu anki sistemde en mantık işlemci hangisi? Ben hangi işlemciyi seçmeliyim? Hangisi daha uzun yıllar bana oyun oynatır?
  3. E

Özellik olarak fark yok haklısınız ama bazı bilgiler insanın aklını karıştırabiliyor. Anladığım kadarıyla 6600 ekran kartı için maksimum kullanmamız gereken işlemci 5500
  4. E

5500 hakkında bazı YouTube videolarında ön belleği yeterli değil oyunlar çok geride düşük pfs alıyor gibi bazı şeyler duydum doğru mudur sizinde fikrinizi merak ediyorum
  5. E

AMD 5 5500 YERİN 5600 KULLANSAM HANGİ ANAKARTI ÖNERİRSİNİZ BİRDE WİFİ BAĞLANTILI KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM SADECE TUF GAMİNG MODELLİ ANAKART DESTEKLİYOR GALİBA
  6. E

Bahsettiğiniz diğer öneriye baktım işlemci olarak onu amd işlemciye çevirme şansımız var mıdır?
  7. E

Size zahmet olmazsa 15K bütçeye uygun güzel pc önerinize açığım
  8. E

14-15k civarında pc toplamak istesek bu sistemden daha iyi sonuçlar alır mıyız peki? Psu ne gibi sorunlar yaratabilir?
  9. E

Teşekkür ederim görüşleniriniz için kasa ve psu değiştirmek mümkün değil satılan sitede parça değiştirmek mümkün değil
  10. E

Grafik İşlemci Sapphire Radeon RX 6600 PULSE 8GB İşlemci Serisi Ryzen 5 R5 5500 CRUCIAL 8GB (2x8GB) Ballistix Siyah MSI B450M-A PRO MAX Amd B450 Soket WD 500GB Blue M.2 NVMe Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2300 MB Performax XERCON 650W 4 X Fan Rainbow 80 Plus Bronze Siyah ATX Gaming Kasa TOPLAM...
  11. E

Toplamak İstediğim Sistemi Değerlendirir misiniz?

Çok teşekkür ederim çok güzel açıklama yapmışsınız Ufak bir soru daha sorsam size anakart yeterli mi yada bahsettiğim anakarttan daha mı iyi (tuf gaming x 570 pro wifi modeli)
  12. E

Tamamdır önerinizi bekliyorum
  13. E

Samsundayım maalesef her vatan için geçerli ise samsunda ki vatana bakabilirim
  14. E

Marka takıntım yok hangi marka 1 adım önde ise tercihim o yönde araya birde monitör sıkıştırırsak çiçek gibi olur
  15. E

Fiyat performans olarak düşünüyorum yayıncı veya profesyonel oyuncu olmadığım için o kadar açılmaya gerek duymuyorum illa bir bütçe isterseniz 30-35 arası düşünebilirsiniz
Geri