Elprofesor13 kullanıcısının son içeriği

1. E

Hangi Monitör G-Sync Destekler

merhaba adaptive sync - freesync - freesync premium montörler gsync destekler mi? gsync oldukça pahalı ama sanırım freesync in premium versiyonu displayport kablosuyla destekliyor yardımcı olur musunuz?
  2. E

Sorun Monitörde Mi Ekran Kartında Mı

merhaba arkadaşlar örnek olarak video ekleyemedim ama fotoğraf ekte bıraktım bir anda böyle siyah bölgeler çizgiler oluyor yırtılmalar oluyor vs. sorun montörde mi kabloda mı ekran kartında mı anlamadım yardımcı olur musunuz?
  3. E

4060 Ekran Kartı Için Monitör Önerisi

gsync destekliyor mu hocam? nvidia ile uyumlu mu?
  4. E

AdaptiveSync bu cihaz. G-SYNC desteklemiyor herhalde.
  5. E

Merhaba arkadaşlar. Ekran kartım NVIDIA 4060 ve 1080p 24inç IPS panel bir monitör arıyorum. IPS ve VA panel arasında kaldım. Aslında. Bütçe kısıtlı, 3-4K civarı düşünüyorum ve pek oyuncu değilim yani Hz olarak sanırım 100-120 yeterli olacak ama marka ve modellere karar veremedim, yardımcı olur...
  6. E

Yardım Hangi Sistemi Almalıyım?

7500f + 4060 sıkıntı çıkarır mı ? arada nerdeyse 6 bin tl fark var çünkü 4060 söylediğim oyunları oynatmaz mı hocam
  7. E

mesele işi görmek. çok uçmak istemiyorum. diğer seçenekler uygun olmaz mı hocam
  8. E

merhaba herkese birkaç sistem aklımda var ama başka önerileriniz olursa da tabii ki dinlerim pek oyuncu biri değilim sadece fifa ve çıkacak olan gta6 oynatsın derdindeyim belki arada bir god of war veya cyberpunk denerim ama bir yandan yazılım ve bir yandan da müzik uygulamalarıyla uğraşıyorum...
Geri