Elweald kullanıcısının son içeriği

1. Elweald

Youtube Müzik Neden Windows Için Uygulama Çıkarmıyor?

Aslında çok basit neden çıkarmıyorlar? ek olarak internette dolaşırken https://webrazzi.com/2024/02/27/youtube-music-in-web-uygulamasi-offline-muzik-dinleme-ozelligini-yayina-aliyor/ böyle bir yazı gördüm bu özellik gelecekse windows sürümü de gelmesi gerekmiyor mu?
  2. Elweald

Hangi Tarayıcı Kullanıyorsunuz Ve Neden?

tor browser yeni mi hocam ilk defa duyuyorum ve genelde hangisini kullanıyorsunuz ?
  3. Elweald

Hangi Tarayıcı Kullanıyorsunuz Ve Neden?

Böyle açılan birçok konu var fakat güncel olarak hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ve artıları, eksileri neler?
  4. Elweald

Steam Içindeki Tarayıcı Neden Çok Hızlı?

Arkadaşlar merhaba Steam içindeki tarayıcı nasıl bu kadar hızlı olabiliyor?
  5. Elweald

3-4 Bin TL Arası Kablosuz Oyunucu Fare Önerisi

hocam görselde de attığım claw palm diyebiliriz kullandığım mouse ise viper 8khz
  6. Elweald

fantech lamzu markarlını ilk defa duyuyorum aynı şekilde siteyi de hocam güvenilir midir?
  7. Elweald

Arkadaşlar merhaba 3-4 bin TL civarı kablosuz oyunların için etkili mouse önerebilir misiniz? 1713201047 mouse tutuşuna claw ve palm diyebiliriz el boyutum da orta ne çok büyük ne çok küçük Razer Viper 8KHz RZ01-03580100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En...
  8. Elweald

Online Eğitimli Spor Hocası Önerisi

Arkadaşlar merhaba diyete ve spora başlamak istiyorum. İnternette bir sürü uzaktan eğitimli hoca var. Sizin kullandığınız beğendiniz varsa önerirseniz çok sevinirim.
  9. Elweald

7 Bin Tl'ye Oyuncu Ve Ofis Koltuğu Önerisi

Arkadaşlar merhaba birkaç marka gördüm internette fakat karar veremiyorum bu fiyat bandında ofis koltuğu da olur rahat olması yeterlidir şimdiden teşekkürler...
  10. Elweald

Exvega Vesta Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Alınır Mı?

Arkadaşlar merhaba EXVEGA Vesta Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Beyaz Duman 2024 Serisi modeli sizce alınır mı? Ekstra olarak sepette 1000TL indirim uygulanıyor? Bu fiyat bandında öneriniz varsa duymak isterim.
  11. Elweald

Hangi Internet Sağlayıcısına Geçmeliyim

Arkadaşalar merhaba türknet 400TL yaptığı için internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum sizce hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim?
  12. Elweald

35.000-45.000 TL 35 - 40 Bin TL Arası Laptop Önerisi

Merhaba 35 - 40 bin TL arası laptop önerebilir misiniz?
  13. Elweald

Lg 55Ur91006 Alınır Mı?

LG 55UR91006LA Ultra HD (4K) TV sizce bu TV alınır mı?
  14. Elweald

Oyunlarda Alt Tab Yapınca Ekran Yanıp Sönüyor

Arkadaşlar merhaba. Oyunlarda Alt Tab yaptığım zaman ekran yanıp sönmeye başlıyor ek olarak videoları tam ekran yaparsam bu yanıp sönme olayı olmuyor ama video tam ekranda değilken yanıp sönme yapıyor. Sebebi nedir?
  15. Elweald

Honda Pcx 125 2021 Için Akü Önerisi

Merhaba arkadaşlar, motorun aküsü neredeyse bitik durumda. Hangi markayı tercih etmeliyim?
Geri