emintsr kullanıcısının son içeriği

1. E

45.000-60.000 TL Macbook Pro M2 Vs Macbook Air 3 Sizce Hangisi

Merhaba, İş amaçlı ve seyahatlarda kullanmak için notebook almayı düşünüyorum. İki model arasında kararsız kaldım açıkçası. MacBook M3 Air [2024] 60.000₺ 16GB Ram 512GB SSD M3 İşlemci Liquid Retina Ekran MAcBook Pro M2 [2022] 48.000₺ 16GB Ram 512GB SSD M3 İşlemci IPS Retina Ekran Video...
  2. E

Sizce Sistem Nasıl Ve 750W Yeterli Gelir Mi?

Merhaba, yeterli geldiğini düşündüğümüzde diyelim tek bir sorum var artık. 360mm sıvı soğutmayı, aldığım bu Corsair Icue 4000x'e üstten bağlantı yapamıyorum yani önden bağlamam gerekiyor. Çok aşırı performans düşüşü olur mu yoksa böyle kullanmalı mıyım?
  3. E

Sizce Sistem Nasıl Ve 750W Yeterli Gelir Mi?

Merhaba, Önerileri toplayarak bir kasa toparlamak üzereyim, tüm siparişler geldi fakat vakit olmadığından dolayı bir türlü toplayamadım. İnternetten watt hesaplama sitelerinden baktığımda kasamın gücü bazı sitelerde yeterli, bazı sitelerde yetersiz gözükmekte. Bu sisteme kaç watt kasa olmalı...
  4. E

Öneri Hangi Sistem Daha İyi Ve Uzun Süreli Kullanıma Uygun

Evet oyun için kullanacağım. Ben genel olarak bilgim olabilmesi için de soruyorum bir yandan. 7800x3d ve 7950x3d arasında ne fark olur ayrıca X serisi x3d arasında ne farkı olur? QP'deki sistemde zaten H150'yi kullanıyor benim fotoğraf attığımdaki uygun fiyatlı olan soğutucuyu.
  5. E

Üstadım AMD 9 7950X ve 7950X3D aradaki 5-6 bin liralık bir fark değer mi, teknik özellikleri yakın gözüküyor. Nedir bu fark acaba? Birde sonradan incele yaptığımda bu iki ürün hakkında fark nedir, fiyat farkı neden bu kadar yüksek?
  6. E

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.
  7. E

85.000₺ olarak düşünüyorum şu an
  8. E

Merhaba, Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum. Masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum ve ufak araştırmalar sonucunda birkaç varyasyonlu bilgisayar sistemleri elde ettim. Size göre mantıklı olan hangisi yani siz olsanız hangisini seçerdiniz? Nedenleriyle birlikte açıklarsanız çok mutlu...
Geri