emir furkan dogan kullanıcısının son içeriği

1. E

Fiyat/Performans Yüksek Watt Değerinde RTX 3050Ti-3060 Kartlı Laptop Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar bütçem 23.000-28.000TL. Kendini kanıtlamış kasa ve malzeme kalitesi sorunsuz bir laptop arıyorum 4000 serisine çıkmak yerine 3000 serisinde daha kompakt bir ürün almak mantıklı geliyor.
  2. E

S22 Satın Almak Üzereyim.

Aynen hocam karar verdim satın almaya indirim beklesem mi beklemesem mi diye düşünüyorum.
  3. E

4 yıl android 5 yıl guvenlik güncellemesi alacak şu herkesin ağzında dolaşan Samsung zaman geçtikçe yavaşlıyor kamerası bozuluyor tarzında şeyler yaşarmıyım çok merak ediyorum hâlâ 2.5 daha koyup yenilenmiş i12 mi alsam diye düşünüyorum.
  4. E

O telefonu istemiyorum maalesef hocam.
  5. E

İyi akşamlar 17500 TL'ye bu telefonu almaya karar verdim ağır oyunlar oynamıyorum ve çoğu zaman prize yakınım ya da evimdeyim. Kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum. Satın almadan önce danışmak istedim.
  6. E

İnternetten Telefon Alacağım Ama ?

S22 4-5 verirken Xiaomi 3 yıl android 4 yıl güvenlik veriyor aynı zamanda su ve toza dayanıklılığı yok ben başka telefon istemiyorum açıkçası premium bir telefon istiyorum oyunda oynamıyorum o yüzden başka telefon lazım değil ama nerden satın alacağım garantiye gitmesi gerekirse ne olacak gibi...
  7. E

Diğer sorularım hakkında bilginiz var mıdır ?
  8. E

Arkadaşlar merhaba, bugün teknoloji mağazalarını gezdim yenilenmiş iPhone 12 veya sıfır S22 arasında kalmıştım. Daha önce Iphone 12 kullananlar da aynı S22 gibi ısındığını ve şarjının yetmediğini söylediler. Surum böyle olunca S22 satın almaya karar verdim. İnternetten aldığım ürünlerde KVK...
  9. E

Evde Ki Çakılı Internet Girişleri Cat 3?

Eyvallah herkese teşekkürler.
  10. E

Hocam ben görüştüm binanın altından eve fiber çekeceğiz dediler.
  11. E

Merhaba arkadaşlar evde 10 mb internet mi kullanacağım?
  12. E

Sistem Ekran Kartı Yükseltmesi.

Sistemi 2K çözünürlükte kullanıyorum. 1676807140 Bazı arkadaşlarda 4060-4070 bekleyebilirsin demiş fiyat aralığı ne olması bekleniyor ?
  13. E

3070 ti bütçemi çok çok aşıyor. 3060 ve 3060 ti arasında 20-30 fps arasında farklar gördüm değmez mi ?
  14. E

Merhaba arkadaşlar mevcut sistemimde ekran kartımı yükseltmek istiyorum ya sistemime en çok yakışacağını düşündüğüm gddr6x 3060 ti ya da ikinci el 3070 - 3070ti zorlamayı düşünüyorum. AMD al geç demeyin amd kartlarını kullanmak istemiyorum dlss seviyorum.Sistemi 2K çözünürlükte kullanıyorum...
Geri