Emir9135 kullanıcısının son içeriği

1. E

Türk Telekomdan Netspeed Geçmek Mantıklı Mı?

Çok mantıklı teşekkür ederim. Hocam sizce ne yapmalıyım şimdi 2 adet seçenek mevcut bana göre. Ya TT de kalacağım yada netspeed geçeceğim. Normalde taahhüt olmaması güzel bir şey fakat zamlar bunu tersine çevirdi. Bakın adamlar 2 sene 99tl ödediğim internete 324tl dediler bayide. Netspeed...
  2. E

Tamamdır çok teşekkür ederim. Üstte ince kablo görünce fiber ile alakalı galiba demiştim öyleymiş. 1692044466 Evet YouTube da merak ettim fiber işi nasıl oluyor diye. Videolarda küçük GPON dedikleri cihaz vardı benimki daha kaliteli duruyor :D 1692044633 Hocam modemde bu şekilde @Rediron...
  3. E

Yanıt için teşekkürler hocam. TT sitesindende baktığımda fiyatların çok uçuk olduğunu görüyorum. Bilginiz varsa bir soru sormak istiyorum. Bende şu an Tilgin gri bir modem var. Birde koridorda bir şey var fakat ne olduğunu bilmiyorum. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim. 1692043229 Bu...
  4. E

Arkadaşlar merhaba 24 ay taahhütlü 20mbps Türk telekom internet kullanıyordum. Taahhüt 19 ağustosta bitecek. Bende babamla geçen gün bayiye gittim. Biz normalde 99tl ödüyorduk, yine taahhüt yaparsak bu sefer 324tl ödememiz gerektiğini söylediler. Fiyat bana çok fazla geldi 20mbps için ve ISS...
  5. E

İ3 12100F Gtx 1650 Super Sisteme Öneri

Çok iyiymiş o zaman. Tekrardan sağol.
  6. E

Arkadaşlar Amazon hem daha uygun hemde peşin fiyatina taksit yapıyor, garanti konusu nasıl oluyor amazonda bilgisi olan var mı. İşlemciyi ordan almayı düşünüyorum. İşlemci için garanti çok gerekli değil ama merak ettim TR garantili olur mu?. Diğer bileşenlerde keza öyle. Bilgisi olan var mı? Ona...
  7. E

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için 🙏🏼.
  8. E

Memnun kalırım değil mi ssd den. Gerçi sata a400 kronik sorunlu ssd den bile memnundum hız olarak. DRAM li olanlar evet çok pahali ama kullanimima bakılınca çokta gerek yok sanki DRAM e.
  9. E

Birde bu yukarıda bahsettiğim soğutucu blok ve DRAM olayında değinir misiniz.Birde yukarıdaki kingston gen 4.0 sanırım hızın tamamını nasıl alıcam. M2 sorunsuz değil mi kronik olarak falan.
  10. E

Bu anakart m2 tarafında gen 3.0 mı 4.0 mı. Yukarıda atılan m2 ssd yi bende düşünmüştüm fakat 4.0 olduğu icin vazgeçmiştim. 1676206263 Ben bu tarz markalara güvenemiyorum. İkinci elden bende gt 1030 aldım. Aktif olarak kullanıyorum 4 aylık falandı hala garantisi devam ediyor. Bu tarz bi kart...
  11. E

Aslında güzel sistem. Fakat ekran kartı gainward kullanılmış.
  12. E

@yunusx36 genel olarak topladığım sistem hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Bu bütçede İntel Nvidia olarak bence güzel bir sistem oldu. Kasa falan hoşuma gitti sadece m2 seçemedim. 500 lük Seagate hdd var su an elimde. Birde Kingston a400 sata var saticam onu. 1676205776 Bunu gördüm...
  13. E

Anladım, daha mantıklı dediğiniz. Belki w11 geçerim diyordum zaten.
  14. E

Hocam m2 ssd konusunda kafam çok karıştı benim. Bütçem 10 - 11K olduğu icin M2 SSD de 1k ya çıkmak istemiyorum. Bazı anakartlarda mesela m2 soğutucu bloğu mevcut buna ne kadar gerek var, olmasa çok bir şey olur mu? Gen 3.0 ssd kullanmamda bir sakınca bir problem olur mu? Ve DRAM e gerek var mı...
  15. E

Merhaba bütçem kısıtlı olduğu için tek tek sistem toplamaya karar verdim. Bu bütçede hazır sistem daha iyi olacaktır diyenler olabilir. Bayağıdır inceliyorum bana göre bir sistem bulamadım. Fiyatı tutuyor parçaları hoşuma gitmiyor vs. İşlemci olarak İntel, ekran kartı olarak NVIDIA kullanmak...
Geri