emirhan taşgıran kullanıcısının son içeriği

1. E

Glorious Model O Alınır Mı

teşekkür ederim
  2. E

Glorious Model O Alınır Mı

Merhabalar ben glorious model o almak istiyorum kullanan varsa fikrini bana beyan edebilir mi? şuan elimde logitech g102 lihsteak var valorantta için uygun mudur?
  3. E

Soru Vp Gelmedi Yardım

mesajınız siteye iletildi diye bildirim geldi
  4. E

Soru Vp Gelmedi Yardım

şikayetvara bile yazdım cevap yok
  5. E

Soru Vp Gelmedi Yardım

Arkadaşlar ödepinden vp aldım ama gelmedi 1 gündür onay bekliyo yazıyo benim ne yapmam gerek bilen biri var mı
  6. E

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

tuttu samsung note 3 alttaki rtx serisi kullanıyo
  7. E

Valorant

arkadaşlar benim 2 hesabım var birinde yağmacı hançer diğerindr iki adet battlepass yağmacı vandal yerçekimsel uranyum nörüateşleyici spectra var hangisi imain hesab yapıp vp yatırayım
  8. E

RTX 3070 Vs RTX 4060 Ti

ben çok anlamam hocam siz söyleyin
  9. E

RTX 3070 Vs RTX 4060 Ti

arkadaşlar ben rtx 3070 bir sistem aldım ama sonraadan çıkan rtx 4060 ti kafamı karıştırdı sizce iade edeyim mi etmeyim mi
  10. E

Soru Arkadaşlar 3070 Kötümü Valoranta Her Gametestlerde Farklı Fps Var Gerçeği Nedir

arkadaşlar 3070 valoranta kaç fps verir 1080p düşük ayarlarda oynucam
  11. E

Soru Arkadaşlar Yeni Sistem Topladım Sizce Ne Tür Oyunlar Oynamalıyım Bi Bildiğim Oyun Valoran Oda Yükleniyor

hocam ilk yazdığımda motor çıktı sonra rainbaw 6 olduğunu anlafım:ROFLMAO::ROFLMAO:
  12. E

Soru Arkadaşlar Yeni Sistem Topladım Sizce Ne Tür Oyunlar Oynamalıyım Bi Bildiğim Oyun Valoran Oda Yükleniyor

rtx 3070 ve amd ryzen 5 5600x hocam 1691267960 oyun önerin hocam oyun lütfen
  13. E

26.000-30.000 TL Yayın Için Hazır Sistem 25-30K Arası.

yani hocam bi sistem önerdim kendim aldım bekliyorum gelince ben size haber verem hocam
Geri