Emirhan52 kullanıcısının son içeriği

1. E

Gmail Hesabıma Erişemiyorum

yaklaşık 2 ay önce okulda telefon çalınma olayı oldu bi tane yabancı uyruklu birisi tüm redmi telefonları dızlayıp gitmiş neyse arada benim telefonda kaynamış okulla falan davacı olduk en son paramızı aldık olan bilgilerime oldu telefondaki her şeyim gitti rehberime kadar neyse yeni telefon...
  2. E

Geforce Now Csgo Açılmama Sorunu

Arkadaşlar geçen gün steam profilime cs2 gelmiş bende kabul ettim geforce açtım baklarım belki cs2 oynarım umuduyla ama tabii ki açılmadı daha desteklemiyormuş ama işin saçma kısmı artık normal cs de giremiyorum oyun tamamen gitti daha da açılmıyor oyunu açıyorum beni steame atıyor ve...
  3. E

Discord Hesabım Devre Dışı Kaldı

Bi arkadaşına daha önce 14 den küçük sayılar yazdın mı eğer bi arkadaşına sallıyorum 13 yazdın üstte de arkadaşının mesajı varsa o mesajı düzenleyip kaç yaşındasın diye çeviriyor sonra seni şikayet ediyor yüksek ihtimalle böyle olmuştur haberin olsun bir çok kişi bu yöntemle bir birini banlatıyor
  4. E

Cs Paris 2023 Kapsul/Kasa Act

Kanka bilmiyorum ama bence Allah 5 tl ye kapsül açmanı sorun etmez kendi görüşüm bu her gün cinayet taciz olayları olurken sen bunların yanında meleksin
  5. E

Geforce Now Premium Da Sıra Bekleme Oluyormu

Hocam geforce now almak istiyorum deneme sürümünde çok iyi çalıştığını gördüm çok beğendim premium alırsam sıra bekleme gibi bir olayım olacak mı ona göre alacağım.
  6. E

Kız Meseleleri

Yeminle aynı durumdayım sen yine iyisin benle her yerde şu ana kadar gittiğim her okulda dalga geçtiler çok fazla kilolu birisi değilim ama memelerim anormal şekilde büyük ömrüm boyunca dalga geçtiler bazıları gelip mememi bile sıkıyordu şaka niyetine bunları onlara dedim ama hiç bir dinleyen...
  7. E

Keydrop'ta Nasıl Free Case Battle Çabuk Girilir?

Para yatırdım biletim var elimde ama yetişemiyorum consol kısmına yazdım yok yine olmuyor şaka gibi dc versem biriniz yardımcı olabilirmi ekran falan açsam
  8. E

kodların olduğu yeri bende gördüm ama dedikleri olayı anlamadım nereye girecepimizi falan
  9. E

Free case Battle'ler oluyor biliyorsunuzudur millet direkt giriyor. Bunun kolay bir yolu var mı yoksa onlar mı çok hızlı? Çünkü çıkar çıkmaz doluyor.
  10. E

Amazondan Gelen Ürünüm Kırık Çıktı Iade Olmuyor!!!

olayın değişik tarafı şu adamlar video veya fotoğrafta istemedi
  11. E

Müşteri hizmetleriyle direk iletişime geçtim direk tak diye para iadesi yapıcaz dediler ürünlerde sizde kalsın dediler çok iyiymiş bi an şüphe duydum ne yapacağım diye yine büyük şirketler arasın paspascılığını yapıyor
  12. E

Hocam desteğe nereden yazıyoruz
  13. E

İletişim numaraları nerede yazıyor yada sende varsa atabilirmisin
  14. E

Arkadaşlar 29 Nisanda Amazondan Soda siparişi verdim bi arkadaşın burda açtığı konu üzerine kargomu 2 güne getireceklerini söylediler getirmediler neyse sıkıntı yok kargom bugün geldi açtım ve içinde soda şişesinin paramparça olduğunu fark etim amazona girdim iade seçeneğine tıkladım ama bu ürün...
  15. E

Soru Steam Hesap Bakiyem Ile Ne Yapmalıyım?

anladım teşekkür ederim benim fazla bilgim yokta o yüzden soruyorum peki bu silahlardaki eskime savaç görmüş gibi ünvanlar neye göre veriliyor
Geri