emirhanozdemir kullanıcısının son içeriği

1. E

Bilgisayar Kendi Kendine Reset Atıyor.

Break free from traditional dating norms and embrace the best in casual connections. Verified Females Optimal Сasual Dating
  2. E

İphone 15 Pro Max Ekran Koruyucu Önerisi

Öneriniz için teşekkür ederim . Az önce sipariş verdim gelip uygulayınca merak eden olursa ürün hakkında istediğiniz şekilde bilgi de verebilirim
  3. E

İphone 15 Pro Max Ekran Koruyucu Önerisi

Merhabalar , Başlıkta da belirttiğim gibi 15 Pro Max için ekran koruyucu önerisine ihtiyacım var . Ekran koruyucuda matlık veya hayalet gibi özellikler istemiyorum . Bütçem 700 tl civarı . Önerilerinizi bekliyorum
  4. E

İnternet Tavsiyesi

Sistemi inceledim güzelmiş ancak şuanlık bütçe konusunda çok fazla müsait olmadığım için şuanlık bir fikir olarak kenarda tutucam bunu . Bunun haricinde ana modem olarak tplink w-9960 var , bu modeme dışarıdan bir repeater alarak da çözebilir miyim bu sorunu ? Eğer çözebilirsem de repeater...
  5. E

İnternet Tavsiyesi

ürünlerin linkini atabilme şansınız var mı ?
  6. E

İnternet Tavsiyesi

Dostlar merhabalar . Ailem ile yeni bir eve taşındım . Taşındığım evde internet direkt benim odama gelmiyor , evin salonuna gidiyor . Diğer odalarda da herhangi bir internet çıkışı yok . Masaüstü bir pc kullanıyorum ve anakartımda da wireless özelliği bulunmamakta . Sorum şudur ki salonda olan...
  7. E

GPU KULLANIM ORANI DÜŞÜKLÜĞÜ

Yok , drop gibi bir sorun ile karşılaşmadım .
  8. E

Şimdi cyberpunk deneyimleme şansım oldu . Oyunda mı sorun var benim sistemimde mi bilmiyorum ama işlemci kullanımım %60-%70 civarında . Bu çalışma doğrultusunda da işlemci sıcaklığım 80 derecelere çıktı .
  9. E

Şuan yüklü olan Warzone 2.0 da denedim %70 gibi bir kullanımı vardı fps drop gibi şeyler yaşamadım . Bir de Forza Horizon 5 üzerinde denedim onda da tüm ayarlar ekstrem ayarlardaydı %100 gpu kullanımı vardı bunda da bir sorun yaşamadım . Şimdi Cyberpunk yüklüyorum , bunda da test yapıp...
  10. E

Farklı oyunlara da bakıp geri dönüş sağlayacağım.
  11. E

Bu değeri ilk defa yüksek stres altında gördü . Oyunlarda bu zamana kadar 60-65 derecelerde çalışıyordu ki hala öyle . Ekstra olarak bu sistemi 1080p 60hz monitör ile kullanıyorum . Darboğaz gibi bir durum mu var acaba
  12. E

Aida ile 20 dakikalık bir test gerçekleştirdim . İşlemcim stabil bir artış ile maksimum 95 dereceyi gördü . Ekran kartımın sıcaklığı da 68 derecede idi . Aida üzerinden de herhangi bir hata ile karşılaşmadım .
  13. E

Testi nereden ve nasıl yapacağım hakkında ufak bilgi verebilir misiniz ?
  14. E

Amd nin stock soğutucusu ile işlemcim şuan rustta 65 derece , ekran kartı da 57-58 derecede
  15. E

Önceden pek takip etmiyodum fakat öncesine göre gözle görülür bir şekilde fps düşüklükleri yaşadım . Bunun nedenlerini araştırırken Msi Afterburner programı ile değerleri incelediğimde ekran kartı kullanımları düştükçe fps drop yaşadığımı gördüm . Msi Afterburner ile kontrol ediyorum.
Geri