emirhanxqw kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Valorant Doldur Olmuyor

Arkadaşlar pencerelide 4.3 yapmak istiyorum doldur seçeneğine tıklıyorum otomatikmen letterbox a atıyor vede çözüm videolarını izledim dosyalardan letterboxsu false yaptım bişeyler denedim yine olmadı yardım edermisiniz
  2. E

Yardım Valorant Pencereli Doldur Olmama Sorunu

Arkadaşlar ben valorant 4.3 çözünürlükte kullanıyorum fakat pencereli yapınca doldur diyince olmuyor otomatikmen letterboxmu ne ona geçiyor yardım ederseniz sevinirim vede her çözünürlükte doldur seçeneği çıkmıyor
  3. E

Yardım Valorant Pencereli Doldur Olmama Sorunu

Arkadaşlar ben valorant 4.3 çözünürlükte kullanıyorum fakat pencereli yapınca doldur diyince olmuyor otomatikmen letterboxmu ne ona geçiyor yardım ederseniz sevinirim vede her çözünürlükte doldur seçeneği çıkmıyor
  4. E

Valorant Pencereli Doldur Olmama Sorunu

5. E

Yardım Valorant 4.3 Nasıl Yapabilirim

Arkadaşlar vga monitörüm var en yüksek 1280x1024 destekliyor ben denedim 4.3 olmadı sizce yapabilirmiyim yapabiliyorsada nasıl yapılabilir ekran kartım amd rx6500xt yardım ederseniz sevinirim
  6. E

Yardım Valorant 4.3 Nasıl Yapabilirim

Arkadaşlar vga monitörüm var en yüksek 1280x1024 destekliyor ben denedim 4.3 olmadı sizce yapabilirmiyim yapabiliyorsada nasıl yapılabilir ekran kartım amd rx6500xt yardım ederseniz sevinirim
  7. E

Yardım Valorant Fps Düşük

Sistemim Ryzen 5 5600 Rx6500xt den oluşmaktan daha dün 500 600 arası alırken şimdi 100 lere 200 zü bile geçemez oldum sebebi nedir nolur yardım edin çok kötü bir şey.
  8. E

Yardım Valorant Çözünürlük Ayarladığım Zaman Özelde Kalıyor

Çözünürlük değiştiriyorum uygula dediğim anda özel diye bişeyde kalıyor tekrar yapıyorum ama hep özelde kalıyor
  9. E

Yardım Valorant Çözünürlük Ayarladığım Zaman Özelde Kalıyor

Selamlar, Monitörüm vga monitör dipslay port aparatıyla kullanıyorum monitörüm 75 hzde çalışıyor fakat valorantta 75 hz yapınca özelde kalıyor sebebi nedir?
  10. E

Yardım Asus Vk192S-W Vga Girişli Monitörü Hdmi Girişli Ekran Kartına Nasıl Bağlarım?

İnşallah dostum ikimizede iyi monitör nasip olsun
  11. E

Yardım Monitörüm 75 Hz Valorantta 75 Hz Alınca Özel Oluyor?

Monitörüm vga monitör dipslay port aparatıyla kullanıyorum monitörüm 75 hzde çalışıyor fakat valorantta 75 hz yapınca özelde kalıyor sebebi nedir
  12. E

Yardım Asus Vk192S-W Vga Girişli Monitörü Hdmi Girişli Ekran Kartına Nasıl Bağlarım?

Hocam ben sistemi çalıştırdım biz bir bilgisayarcıdan aldım vga to display port şuan bi sorun yok çalışıyor rahat
  13. E

Yardım Valorant Çözünürlük 75 Hz Yapıyorum Özelde Kalıyor?

Monitörüm vga monitör dipslay port aparatıyla kullanıyorum monitörüm 75 hzde çalışıyor fakat valorantta 75 hz yapınca özelde kalıyor sebebi nedir
  14. E

Yardım Valorant Ekranım 75 Hz Olmuyor

Evet hocam monitör tamamen 75 hz sadece valorantta 60 hz oluyor
Geri