emirkrl kullanıcısının son içeriği

1. E

Oyun İndirirkenki Sıcaklık Değerleri

Steam üzerinden fifa 23 indiriyorum bu sıcaklık değerleri normal mi ? Arkada başka bir şey çalışmıyor
  2. E

Aoc 24G2Spu Hoparlör

Hdm kablosu ile bağladım kasaya ama hoparlörden ses gelmiyor. "Bağlı hoparlör veya kulaklık yok" diyor. Ayarları baya kurcaladim ama hiç bir yerde monitörün ismini bulamadım. Ses giriş ve çıkış yerlerinde de hiç birşey gözükmüyor. Ne yapmam lazım hoparlörden ses gelmesi için?
  3. E

Öneri 1700 TL Klavye Önerisi

Bütçemi arttırabildiğim kadar arttırdım. Red Switch mekanik klavye ilk tercihim. - Sağlam olsun uzun süre kullanabileyim - Aşırı sesli olmasın - %60 olmasın - Yurt dışı olmasın Eğer kaliteli bir mekanik klavye olmazsa membrane yada başka bir tür klavye de olabilir. Önerebileceginiz bir ürün...
  4. E

800-1000 TL Mekanik Klavye Önerisi

Hocam herkes bu klavyeyi yazmış forumlara. Hiç duymadım ismini neden bunu öneriyorsunuz özelliklerini biraz anlatabilirmisiniz hiç bilgim yok 1696339207 1200-1500 arasına ne önerirsiniz
  5. E

Bütçeyi 1500 TL ye çıkarırsak önerileriniz varmı
  6. E

- https://ty.gl/2a2qfmmr1z - https://ty.gl/4wi78ogknp Mesela bunlar iyimi
  7. E

800-1000 TL ye önerebileceğiniz mekanik klavye varmı ? En az 3-4 yıl götürecek sağlam birşey olsa iyi olur. Switchlerden çok anlamıyorum ama kırmızı switchin iyi olduğu söyleniyor.
  8. E

2. El Klavye

Tamam , bütçeme göre bir klavye alacağım şimdi ilerde elime para geçtiğinde daha iyisini alırım
  9. E

2. El Klavye

Katılıyorum, yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederim
  10. E

2. El Klavye

Bütçem 430 TL, bende 2. El almaya çok sıcak bakmıyorum aslında
  11. E

2. El Klavye

Bütçem az olduğu için 2. el klavye araştırıyorum. Temiz bir klavye bulursam almalı mıyım ? Sorun olur mu ?
  12. E

450 TL Klavye

Bu bütçeye önereceğiniz bir klavye varmı
  13. E

460 TL Mouse Önerisi

Aldım, teşekkür ederim
  14. E

400-450 TL Klavye Önerisi

Bu fiyat aralığındaki en iyi klavyeler nelerdir
  15. E

460 TL Mouse Önerisi

MSI GM08 ile bunun arasında kaldım, bu daha mı iyidir