EmirS kullanıcısının son içeriği

1. E

Ekran Kartı Kutusu

Garantide kutu duruyo ama yırtık geri bantlıyabilirim 1702109231 Kutu var bantlasam olurmu ki
  2. E

Ekran Kartı Kutusu

Ekran kartı kutumu az önce sinirlenip yırttım iadesinde veya bir garanti işleminde bir sorun olurmu
  3. E

Okul Ile Alaklı

kanka sizin müdürün çocugu kalmıs olabilirmi 1 sene
  4. E

Okul Ile Alaklı

kanka olay kayıt zamanı değil şuan açık lise için mazeret gerekiyor diye biliyorum kesin olmayan birşeye göre niye hareket ediyimki 1698337093 evet haklısında dedigim gibi şuan mazeret gerekiyormu gerekmiyormu belli degil sizin arkadaslarınızdan geçen falan varmı bu sene
  5. E

Okul Ile Alaklı

evette kanka simd ocaga kadar kim okuyacak ve belli de degil
  6. E

Okul Ile Alaklı

ama kanka açıga alınmıyo bu sene onu anlatmaya çalısıyom yada ben öyle biliom
  7. E

Okul Ile Alaklı

10. sınıfım gelicek sene nasıl acıga gecicem açıga gecmek için mazeret hastanade yatmak gibi veya 1 yıl kalınca talep olusturabilion 2 yıl kalırsan otomatik açığa atıyo ayrıca ben gitmek istemiyorum velimde beni destekliyor.
  8. E

Okul Ile Alaklı

beyler ben geçendede dedigim gibi bırakıcam okulu açıga gecme kapanmıs ama sanırım 1 yıl kalınca gecme talebinde bulunabiliyomussun bende gitmşyecem okula bu sene ve size birsey sorucam müdürüm 2 3 ay once bana okula gitmezsen belli bi süre sonra ailem para ceasası ödüyormus o dogru birşeymi?
  9. E

Soru Okul..

kısaca kararımı çoktan verdim kanka kanka anlatmaya calıstıgım gibi ailemde benle aynı fikirde bende bu yasımda olmama ragmen parayı tektük alıyorum bu okulla alakalı birsey degil kişilikle alakalı birşey ona bakarsak yasıtlarım gibi alkol sigara tarzı seyler kullanmıyorum yani hayatın tozpembe...
  10. E

Soru Okul..

kanka şöyle diyim hazır veya degil enazından hergece nefret ile dolup tasarak uyuyumam kalktıgımdada aynısı gecerli suan bogazıma kadar geldi kanka
  11. E

Soru Okul..

kanka evet cok kotu ama sorun o degil genel olarak okulu sevmiyorum ama yinede saol
  12. E

Soru Okul..

onun üstüne gitmedigim zaman hoca sey demisti evine kagıt gelio ceza gelio falan demisti ve bub bilgiden eminsin dimi. ben yarın rehberlikciylle konusup detaylarını ögreniyim ozaman
  13. E

Soru Okul..

kalmak olarak okula gitmesem otamatik kaldı sayılıyormu ve bu bilgi kesinmi
  14. E

Soru Okul..

beyler belkide bunu sorma yeri degil ama 10. sınıfım ve meslek lisesinde okuyorum. bölümümü sevmiyorum kısacası okul ile ilgili hicbirseyi sevmiyorum size bir sorum olacak okulu bırakmak mumkunmu veya acıga aldırmak ens0n açık kapanmıstı birşeyler degişani kısacası okulu bırakmak istiyorum ne...
  15. E

Monitor

60hz sıkıntı cıkarırmı
Geri