Emirw kullanıcısının son içeriği

1. E

İphone 8 Kılıf

İphone 8 sahibi oldum bi hayırlı olsun alırım. Eski telefonumdan daha iyi, güzel kılıflar takmak hoşuma gidiyor önerebileceğiniz anime temalı falan güzel kılıf satan bir yer varmı
  2. E

Beyaz Rgb Klavye Önerisi

Rampage kötü marka
  3. E

Beyaz Rgb Klavye Önerisi

Dostum tr içi satış daha iyi olur ayrıca bütçede pek fazla yok, aşağı yukarı fiyatlarını bilmiyorum en uygununu önerirseniz sevinirim
  4. E

Beyaz Rgb Klavye Önerisi

Rgb beyaz kaliteli sıkıntı çıkarmayacak oyuncu klavyesi önerebilirmisiniz
  5. E

Banggood Güvenilir Bir Sitemi

Bro o pahalı be 1500 tl
  6. E

https://usa-m.banggood.com/GameSir-T4-Pro-bluetooth-Game-Controller-with-6-axis-Gyroscope-LED-Backlit-2_4G-Wireless-Gamepad-for-Switch-PC-Android-Phone-p-1998935.html burda dolar yazıyor ama 1000 tl kusur
  7. E

Sıkıntı yok iadede uzun sürüyor
  8. E

Dostum tahmini çıkış ne anlama geliyor o tarihte kargoya mı verilcek yani 1698740015 B Bro tahmini çıkış kasımın 30 yani o tarihe kadar gelme süresimi var, yoksa tarihte stoğamı gelcek
  9. E

Arkadaşlar Banggod diye bir siteden gamepad aldım 1000 kusur TL'ye, sipariş ettiğiniz ürün stokta yok tahmini çıkış kasımın ın 30 u diyor, bu ne anlama geliyor. Ayrıca iade etmek istiyorum, ilk satın alımı ben yapmışım yorumu yoktu altında gamepadin. Gelirmi gamepad yoksa iade isteyimmi
  10. E

Gamepad

Çoğu oyunda xbox kontrolcüsüne göre eğitim veriyor, o yüzden xbox taraftarıyım. Ayrıca pilleri kullanmam gerek
  11. E

Gamepad

Pusat var biliyorum ergonomisi pek iyi değilmiş, en fazla 1200 verebilirim, ya aslında xbox kontrolcüsüne benzemesi çokda önemli değil pilli ve titreşimli olsun yeter
  12. E

Gamepad

Elimde 4 adet şarjlı pill var xboxu satınca boşta kaldı pc de oynamak için gamepad alıcam pilli olsun, titreşimli ve xbox temasında olsun ps gibi değil, birde kablosuz usb şeklinde olsun. Bunları bir araya getirince bulamıyorum iyi birşey
  13. E

Spiderman Miles Morales Türkçe Yama

Beyler lütfen yardımcı olun steamden aldım spiderman miles moralesi, ama kurulu olduğu yer masaüstü. Hangi yamayı denersem deneyim yamayı kurarken oyunu bulamıyor masaüstüne kurduğum için mi acaba
  14. E

15.000-17.000 TL 13-17K Sistem Önerisi

Selam Dostlarım, Sadece ssd yükseltmesi yapacağım, kasa psu yükseltmesi yapacak bütçem yok. Bana hazır bi RX 6600xt,RX 6650xt, RX 6700 sistem önerirmisiniz (1080p oyniyacağım)
  15. E

12.500-14.500 TL Bu Sistemdeki Kasa Sıkıntı Çıkarırmı

Psu yeterlimi 500 watt sisteme, tüm parçaları emanet edeceğim için korkuyorum /:
Geri