Emree kullanıcısının son içeriği

1. E

Geforce RTX 4060Ti O8G Almak Mantıklı Mi?

bende almak istiyorum soğutması nasıl asus rog strix 3060 var bende şuan
  2. E

Soru Sistem Fiyat Fikri ?

teşekkürler.
  3. E

panel tipi nedir peki?
  4. E

Yardım Bilgisayarıma Upgrade Lazım Mı?

ekran kartı güncel tüm oyunları açıyor. 1714302115 oda aklımda ama kasa hiç hoş durmuyor mesh olmadığı için hava akışı sorunlu işlemci stok fanla çalışıyor.
  5. E

Yardım Bilgisayarıma Upgrade Lazım Mı?

Sistemim: Ryzen 5 5600X RTX 3060 Rog Strix V2 OC 16GB 3200MHZ ddr4 ram Asus B450M-K-2 Sharkoon SHP650V2 AOC 24G1WG4 Kasa Sharkoon RGB 200LIT Bu sistemde ne değişmesi lazım hangi parçayı satıp üstüne ekleyim onu upgrade etmeliyim yada yani bişiler eksik gibi
  6. E

ekranlarınız nasıl iyimi önerirmisiniz?
  7. E

Rehber Mekanik Klavyede Hangi Switch Tercih Edilmeli

Adam konu yapmış atmış ortaya beğendiysen beğendim de geç beğenmediysen beğenmedim de adamı zorbalamaya lüzum yok
  8. E

Windows 11 E Geçmelimiyim

bende 16 ram ddr4 rtx 3060 var geçtim performans çok kötü oldu win 11 ramin yarısını alıyor diğer yarısınıda oyun pc çöküyor sonra eğer ramin 32 değilse geçme.
  9. E

Yardım Gta 5 Radyo

Merhaba arkadaşlar gta 5de radyoda kendi açtığım müzikleri dinlemek istiyorum. Youtube da şarkı açıyoruz bittimi sıradakine geçiyor bende böyle birşey eklemek istiyorum gta 5 hikaye moduna mümkünmü bu?
  10. E

Cs2 Copenhag Madalyası Nasıl Alınır?

oyun içimi yoksa steamde farklı sekmeden mi
  11. E

Cs2 Copenhag Madalyası Nasıl Alınır?

bileti nasıl alıyoruz?
  12. E

Öneri Mouse Pad Önerisi?

güncel
  13. E

Öneri Mouse Pad Önerisi?

güncel
  14. E

Öneri Mouse Pad Önerisi?

Merhaba arkadaşlar 70X30 mouse pad almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum. RGB ledli olan modellerde olabilir. (Not bütçe 1000tlyi geçmesse iyi olur)
  15. E

Bikeandoutdoor.com Adlı Siteden Hiç Alışveriş Yapan Varmı Yada Güvenlimidir ?

bir bisiklet veya outdoor mağazasına gidip bakıp inceleyip almanızı öneririm. site de güvenli değil gibi geldi.
Geri