emrekhan kullanıcısının son içeriği

1. E

Dhpc Sunucusuna Erişilemiyor

internet sağlayıcımın şirketinden bahsediyorsunuz doğru mudur
  2. E

Dhpc Sunucusuna Erişilemiyor

Arkadaşlar selamlar 10 gün önce yeni bir sistem aldım pchocası velar bilgisayara hiç bir şekilde Ethernet bağlantım olmuyor 1 haftadır ara ara bakıyorum sorunu çözmek için yok abi olmuyor şuanda aldığım hata DHPC sunucusuna erişilemiyor gözünü seveyim yardım edin telefondan USB ile bağlıyordum...
  3. E

Yayın Için Işıklandırma Ve Kamera Önerisi Fp

Yayın için fp ışıklandırma ve kamera önerilerinizi bekliyorum
  4. E

Moni̇tör Önerisi (Ağustos 2023)

https://www.hepsiburada.com/dell-s2722dgm-27-2ms-144hz-qhd-freesync-curved-oyuncu-monitoru-p-HBCV000049W6G3?magaza=Hepsiburada Maks 6k daha uygun olursa benim için çok daha iyi olur zaten tüm bütçemi kasaya verdim krediden ödeyeceğim monitörüde bu attığıma bakar mısınız nasıl veya daha iyisi...
  5. E

Öneri 2K En Düşük 144 Hz Monitör Önerisi. (Ağustos 2023)

Pchocasının son videoda paylaştığı velar sistem () için fp monitör önerilerine ihtiyacım var arkadaşlar yardımcı olur musunuz 🙏
  6. E

Moni̇tör Önerisi (Ağustos 2023)

Selamlar, Pchocasının son videoda paylaştığı velar sistem () için fp monitör önerilerine ihtiyacım var arkadaşlar yardımcı olur musunuz 🙏
  7. E

Moni̇tör Tavsi̇yesi̇

Pchocasının son videoda paylaştığı velar sistem () için fp monitör önerilerine ihtiyacım var arkadaşlar yardımcı olur musunuz 🙏
Geri