mami0715 kullanıcısının son içeriği

1. mami0715

Oyunlarda (Cs2 Vb.) Çözünürlük Değiştirince Masaüstüne Atıyor

Merhabalar. Oyunlarda çözünürlük düşürdüğüm vakit örneğin CS2'de çözünürlüğü 1280*960'a aldığım vakit masaüstüne atıyor. Oyuna tıkladığımda tam ekran yapmadan masaüstüne geri dönüyor. Ayarları sıfırlayıp eski çözünürlüğüne yani 1920*1080 yaptığımda açıyor ama çözünürlük düşürünce masaüstüne...
  2. mami0715

Bilgisayar Cs2 Açtığımda Masaüstüne Atıyor

Bu hatayı aldığımda onu da deniyorum. Masaüstünü 1280*960 yapıyorum masaüstünü aynı hatayı veriyor.
  3. mami0715

Bilgisayar Cs2 Açtığımda Masaüstüne Atıyor

Arkadaşlar HP Victus kullanıyorum. Bazen oyuna girdiğimde oyun masaüstüne atıyor ve bilgisayarı yeniden başlatmazsam sorun düzelmiyor. Denemelerimden sonra sebebin çözünürlük olduğunu fark ettim. Oyunu 1280*960'da oynuyorum. 1920*1080'da iken böyle bir sıkıntı yok fakat 4:3'de böyle bir problem...
  4. mami0715

Windows 11 Pro Için Lisans Anahtarı Nereden Almalıyım?

Arkadaşlar Windows 11 Pro için lisans anahtarına ihtiyacım var. Ucuz ve güvenilir yoldan nereden alabilirim? Deneyimi olan ve daha önceden almış arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  5. mami0715

Adobe Cloud ''Creative Cloud Başlatılıyor''da Takılı Kalıyor

Adobe Creative Cloud yüklemeye çalışıyorum fakat yüklenmiyor. Hata mesajı veriyor ama dediklerini yapsam da yükleyemiyorum.
  6. mami0715

Öğrenci İndirimleri Için Telefon

Selam arkadaşlar, 1 Kasım günü başlayacak olan öğrenci indirimleri için telefon alacağım. Hepsiburada'nın kampanyası olacakmış galiba hem indirim hem de 12 taksit avantajı ile. Alabileceğim en mantıklı telefon hangisi? İşlemci ve kamera performansı olarak fiyatını hak eden telefon önerir misiniz?
  7. mami0715

Maksimum Performans Ayarları Nelerdir?

Her türlü oyunda fpsimin artmasını istiyorum. Oyun içi ayarlardan bahsetmiyorum. Genel anlamda bilgisayar performansını üst düzeye çıkartacak oyunlarda da fps arttıracak ayarlar. Ekran kartı ayarları, ana pc ayarları vb.
  8. mami0715

Maksimum Performans Ayarları Nelerdir?

Arkadaşlar internette birçok kaynak var ama hepsi de birbirinden kopya çektiği için hangi ayarların ne işe yaradığını veya ne kadar işe yaradığını anlamıyorum. Sizce bilgisayarın oyunlarda maksimum FPS yani performansı vermesi için neler yapmalıyım?
  9. mami0715

Kaç Hz Almaliym

Bence bütçene göre karar vermelisin. Mesela bütçem çok fazla değil abartmak istemiyorum diyorsan 144 hz'ye yönel. Zaten profesyonel olarak oynamadığın için sana yetecektir. Ama bütçem var diyorsan tabii ki 240 falan değerlendir al.
  10. mami0715

Cs:go 1280X960 Çözünürlüğüne Alınca Masaüstüne Atıyor

Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım laptop. CS:GO'yu yükledim falan. Sonra çözünürlüğümü 1280x960'a aldım ve oyun attı. Daha doğrusu oyundan çıkış yapmıyor ama masaüstüne dönüyor. Defalarca girmeyi denedim hep masaüstüne atıyor. Çözünürlüğü sıfırlayınca hiçbir sıkıntı yok ama düşürünce...
  11. mami0715

Yeni Aldığım Laptop Kaç Fps Alır?

Ultra ayarlarda çok yüksek FPS değerlerini alırsın.
  12. mami0715

Soru Hazır Sistem Tak Çalıştır Olur Mu?

İşletim sistemi yüklemen gerekebilir. Zor bir şey değil eğer Flash'ın varsa internetten bakarak kendin yükleyebilirsin.
  13. mami0715

Yeni Aldığım Laptopa Hangi Işletim Sistemini Yüklemem Gerekir?

He anladım şimdi. PC tanıtımını izlediğimde bahsediyordu. Bazı çekirdekler performans çekirdeği, diğerleri normal kullanımlar için falan. Teşekkür ederim anladım.
  14. mami0715

E çekirdekleri dediğiniz nedir? Benim işlemcimde bulunuyor mu?
  15. mami0715

i5 12500H var Neden mecbur W11 yüklemeliydim ki anlamadım maalesef. Ben şey anlamında sordum W11 herhangi bir performans kaybı yaşatır mı bana gibisinden. W11 Pro yüklü ve şuanlık her şey tıkırında ama Windows 10 denemedim yani oyunları nasıl etkiliyor bilmiyorum.
Geri