Enes Şimşek kullanıcısının son içeriği

1. E

Hangi Oyunlaerı Kaldırır PC

abari forum ölmüş
  2. E

yokmu yardımcı olcak
  3. E

ıntel(R) Core(TM) i3-3210 CPU @ 3.20GHz 3.20 GHz işlemci bu 4gb ram drr3 pek bişi beklemiom canım sıkıldığında öyle takılmalık müzik dinlerken girceğim oyun varmı
  4. E

Öneri 350Tlye Klavye

https://www.trendyol.com/vooka/trol-simug-mekanik-mavi-switch-v5-isikli-oyuncu-turkce-q-klavye-1-5-m-kablo-windows-macbook-p-276692291?boutiqueId=61&merchantId=355319 bu mavi switch işte
  5. E

Öneri 350Tlye Klavye

4 ay sürdü bundan var bende peki az daha koysam üstüne 450 500e swicth klavye bulabilirmiyim
  6. E

Öneri 350Tlye Klavye

yokmu yardımcı olcak
  7. E

Öneri 350Tlye Klavye

max 350tlye klavye elimde kalmasın yeterrrrr mekanik hisliler vardı ama güvenemedim pek siz önerirmisiniz
  8. E

Soru Ucuz Klavye Önerisi

yardımcı olcak yokmu
  9. E

Soru Ucuz Klavye Önerisi

400 450tl gibi bi bütçem var ne önerebilirsiniz elimde kalmasın yeter zaten pc güncerl oyunları kaldırmıyor minecraft battalefield 2 yada gta sa gibi oyunlar oynuyorum switchli klavyeler varmış onlar pahalımıdır
  10. E

Gtx Mocassin Klavye Alınırmı

peki ilk kulaklığımı almalıyım yoksa klavyemi kulaklığım kırıldı şuan hoporlör kullanıyom klavyeden arada yanık kokusu gelio
  11. E

Gtx Mocassin Klavye Alınırmı

GTX mocassin klavye alınırmı pc hocası incelemiş hoşuma gitti mouse aldım gtx tantilla modelini klavyede şaşırdım alsammı diye sizce alınırmı
  12. E

Soru Gtx Tantilla Mouse Makro Atama

evet eminim gtxin kendi sitesinden indirdim ışık renklerini yazılımdan ayarlıyabiliyorum ama makro nasıl atıyacağımı çözemedim dpı fln ayarlıyabiliyorum
  13. E

Soru Gtx Tantilla Mouse Makro Atama

hocam gtx tantilla mosunu aldım yazılımını indirdim fakat makro nasıl atancağını bulamadım yardım edermisiniz?
Geri