eneskaa6400 kullanıcısının son içeriği

1. E

NVIDIA Ekran Karti Kurulmuyor Yardımm

Aygıt yöneticinde görüyor ama düzgün çalışıyor diyor ama dedim gibi control paneline girmiyor geforcede kurduğum halde hızlı kurulum ve özel kurulum ekranı aynı kursamda ayni
  2. E

Ama işte maalesef yukarıdaki sorun var hem kurulmuyor hemde control paneli ne girmiyor
  3. E

2 3 defa attım yükledim yine olmadı en son win 10 farklı sürüm kurdum yine olmadı hala aynı
  4. E

Mavi Ekran Hatası Bilen Birisi Varmi

Evet arkadaşlar son sürüm windows 10 yükledim ve devamlı pc açılıyor 10 saniye sonra yeniden başlatıyor devamlı böyle minidump linki aşağıda nolur birisi artık çözümünü bulsun https://drive.google.com/drive/folders/1dGHlHAIwXkJhNKPcS0Q00sTxLDBDK7XR?usp=sharing
  5. E

Ddu programını indirim ama pc yi güvenli modda açmadan direk sildim sonra pc açınca mavi ekran verdi baya bi ardinda bir açınca defender bildirim attı bazı güncellemeleri kaldırdık diye sonra tekrar yükledim yine olmadı birde geforcede ayarlara filan da girmiyor sadece güncelleme sayfasında...
  6. E

Merhaba arkadaşlar laptop var mx150 1 hafta önce gta ya güncelleme geldikten sonra kasmaya başladı bende neden kastı diye bakarken bir baktım laptop kendi intel ekran kartını kullanıyor bugün geforce üzerinden en son ekran kartı driverine yükledim indi hızlı ve özel kurulum yaptım ikisininde...
  7. E

Gta 5 Online Oynarken CPU 80 Dereceye Çıkıyor

Bende sadece 1 tane arkada egzoz fan vardı 2 öne taktım iceriye hava alacak sekilde 2 de üste taktım egzoz olacak şekilde öyle düştü
  8. E

Gta 5 Online Oynarken CPU 80 Dereceye Çıkıyor

Evet arkadaşlar GTA 5 Online oynarken. Ekran kartı 60 derece. İşlemci 60 - 80 derce civarı. Sizce normal mi? Eskiden PC'de fan yokken ekran kartı 87 derece ve işlemci 85 civarı idi ve şu an yukarı da yazdığım gibi düştü sizce normal mi var mı bilgisi olan arkadaşlar var mı? Ekran kartı: RTX 2060...
  9. E

Fanı Kasanın Neresine Takmalıyım

Tekrar teşekkür ederim
  10. E

Merhaba 2 tane öne taktım ve 5 6 derece ısı düştü 2 tane alıp üste takıcam ama egzoz olarakmı takıyim yada 1 egzoz 1 normal olarakmi takıyım
  11. E

Teşekkür ederim
  12. E

İşlemci: AMD 5 4500 Ekran kartı: rtx 2060 süper Ram 16 gb Kasa rampage spectra Gta 5 online ekran kartı 85 civarı oluyor İşlemcide 75 civarı
  13. E

Şimdi arkadaşlar bende rampage kasa ve sadece 1 tane arkada egzoz fan var Şimdi 2 tane daha aldım bence 1 tane öne 1 tane yukarıya takmayı düşünüyorum sizce 2 tanesini en iyi neresi olur
  14. E

1500 TL Altı Akıllı Saat

Kardeşim bununla huawei band 6 arasında kaldım herkes huawei biraz daha kaliteli diyor sence
  15. E

1500 TL Altı Akıllı Saat

Yokmu bilen biri
Geri