EnesONC26 kullanıcısının son içeriği

1. E

Cheatengine Exesini Silemiyorum

Öncelikle merhaba arkadaşlar cheat engine için exe yükledim exe açılmayınca silmeye çalıştım fakat silmeye çalıştığım zaman Bu eylemi gerçekleştirmek içi izne gereksiniminiz var hatası alıyorum ve silemiyorum hangi yolu kullanarak bunu silebilirim ?
  2. E

Öneri İki Model Arasında Kaldım.

Teşekkür ederim Note 11 Pro Sipariş verdim
  3. E

Öneri İki Model Arasında Kaldım.

Yeni telefon almayi düşünüyorum fakat iki model arasında kaldım birincisi Xiaomi Redmi Note 11 Pro (8GB) ikincisi Samsung M33 (6GB) Uzun vadeli kullanmak istiyorum hangisini tercih edebilirim?
  4. E

Farklı marka ram kullanımı

Gskill RipjawsV Kırmızı DDR4 3000mhz cl16 1.35v bu marka modelden almayı düşünüyorum voltaj degerleride aynı
  5. E

Evet bundan ama fiyatı 1.117 TL bütçemi aşıyor bunun cl ve mhz leri aynı olan ramler 600tl felan
  6. E

Teşekkür ederim
  7. E

Nvidia gtx 1650
  8. E

Kartım A320M farklı marka koymak zorundayım hiçbir yerde bulamadım sadece amazonda var 3000mhz o da 1900TL
  9. E

Öncelikle merhaba kasamda 1 adet corsair vengeance 8gb cl16 3000mhz ram mevcut 1 adet daha ram almayı düşünüyorum fakat aynı modelden bulamadim her yerde stok ta yok yazıyor bunun yerine farklı marka ama özellikleri voltajı felan hepsi aynı olan bir ram alsam sorun olur mu?
  10. E

Görev Çubuğundaki İkonlar Kayboldu

YouTube de ki herşeyi denedim ve sizin dediğinizi de yaptim sonuç alamadım en sonra çare olarak 5 gün önce yedek almıştım ona döndüm düzeldi.
  11. E

Teşekkür ederim sorunumu çözdüm
  12. E

Windows 10 Pro
  13. E

Öncelikle merhaba, Akşam bilgisayarımı açtığımda fark ettim ki biraz geç açıldı ve görev çubuğunda hiçbir şey yok Mouse ikonunu görev çubuğuna götürdüğümde yuvarlak dönüyor bu sorunu araştırmak için Google'a girmeye çalıştım fakat internet bağlantısı yok diyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  14. E

G-Menü Çalışmıyor

Hocam sağolun yardımınız için bende vazgeçicem mecbur çözümlerin hiç biri işe yaramadı
  15. E

G-Menü Çalışmıyor

Hocam bildiğiniz başka bir çözüm yolu varmidir?
Geri