enespetrucci kullanıcısının son içeriği

1. E

Turknet

Turknete internet için başvurdum geldi bi modemle adam modemi prize taktı gitti banada elektrikçi çağırıp bina girişinden kablo çektireceksin dedi ben bunları kendim yapacaksam turknete neden başvurdum modemi de kendim alırdım kabloyuda çekerdim
  2. E

Altyapı Problemi

internet kullanamıyomuyum şimdi
  3. E

Altyapı Problemi

Arkadaşlar bu sabah turknetden altyapımı sorguladım sonra türk telekomdan sorguladım sonra turkcell ve millenicomdan sorguladım hepsinde altyapı var gözüküyordu şuanda aynı adresi sorgulatıyorum hiçbir firmada altyapı gözükmüyor kafayı yedim bunu neden yapıyor bilgisi olan varmı
  4. E

Binada Altyapı Yok

oturduğum binada altyapı yok ise internet kullanmamın bi yolu yokmu ortalama bi internet bile kullanamazmıyım 35 mbs falan
  5. E

75 Hz Monitörüm Var Ama Bi Türlü 75 Hz Yapamadım

DDU derken reis onu açıklarmısın
  6. E

75 Hz Monitörüm Var Ama Bi Türlü 75 Hz Yapamadım

aoc g2460vq6 monitörüm format atmadan önce 1920.1080 75 hz çalışıyordu format attıktan sonra bütün driverlerini tekrar kurdum ama 75 hz olmadı sebebi nedir
  7. E

Uyumluluk

arkadaşlar gigabyte a520m kv2 anakart r5 5500 işlemcim var sistem işlerinden anlamıyorum ben bu sisteme gt430 taksam çok sıkıntı yaşarmı müzik prodüksiyonu için toplamıştım oyun oynamayacağım sistemi çalıştırmak için yeterli olurmu?
Geri