eneszgul kullanıcısının son içeriği

1. eneszgul

Yardım 1200 Tl'ye Kablolu Mouse

1200tl bütçeye kablolu mouse istiyorum herhangi bir kriterim yok fps oyunu oynayacağım ve alabileceğim en iyi model olsun istiyorum 1200tl'ye şimdiden teşekkür ederim
  2. eneszgul

Yardım Ekran Kartımın Sıcaklık Değerleri Normal Mi Lütfen Yardımcı Olur Musunuz ?

aldığım zaman da o şekildeydi fakat eğer yanılmıyorsam xfx kartlarının biosları sessizlik ön planda tutularak yazılmış bunu yaşayan insanlar da mevcut herhangi bir şey ile de uğraşmadım aslında denerken neden foruma sormuyorum ki diye aklıma geldi atayım dedim yine de cevap ve eleştiri için...
  3. eneszgul

Yardım Ekran Kartımın Sıcaklık Değerleri Normal Mi Lütfen Yardımcı Olur Musunuz ?

otomatikte msi afterburner açmadan fanlar olması gereken düzeyde çalışmıyor nedense msi afterburner açtığım zaman çalışmaya başlıyor, fan ayarım nasıl olmalı nasıl yapmalıyım
  4. eneszgul

bağlantı yeri sıcaklığı 85 86 dereceleri gördü fan ayarlarım bu şekilde lütfen yorum yapar mısınız ekran kartım XFX SWIFT 309 RX 6700 XT not: boşta 39 40 dereceler de...
  5. eneszgul

Yardım Pcie Kablosu Arızası

Sanıyorsam ekran kartına psudan giden pcie kablolarında sıkıntı var xfx rx 6700 xt thermaltake 550w 80+ psu kullanıcısıyım ekran kartının üzerinde kırmızı ışık yanıyor ve monitör gidiyor hdmi 1 no signal yazıyor ne yapablirim ?
  6. eneszgul

Yardım Ekran Kartı Üzerinde Yanan Kırmızı Işık

Herkese hayırlı akşamlar. Bir süredir muzdarip olduğum bir sıkıntıyı çözüm bulmak umuduyla buraya konu olarak Hikaye ve sorun, Kısaca özet şeklinde açıyorum. -Hikaye ve Sorun Öncelikle sistemim xfx RX 6700xt r5 5600 3200mhz 32gb ram thermaltake 550w 80+ psu 240mm sıvı soğutma b450m a pro Max...
  7. eneszgul

Yardım Kulaklık Ekolayzır Ayarı Nasıl Ve Neye Göre Yapılmalı ?

Herkese hayırlı geceler bir sorum olacak; -Rampage Prestige kulaklık kullanıcısıyım. Her kulaklığın verebileceği performansın elbet bir sınırı vardır. Fakat ben bu kulaklığın verebileceği performansın en üst seviyesini kullanmak istiyorum. Bunun için SteelSeries'in Sonar isimli uygulamasını...
  8. eneszgul

Yardım Bu Konuyu Kapatabilirsiniz

sıcaklık değerleri gayet normal değil mi kartta çok eski değil 6 ay civarı oldu yanlış hatırlamıyosam alalı
  9. eneszgul

Yardım Bu Konuyu Kapatabilirsiniz

^^^^^^
  10. eneszgul

Yardım T300Rs Hakkında Bilgisi Olan Yazabilir Mi

13309tlye almıştım şuan 15k xd sorun şu ki dediğiniz işlemi yapmama rağmen hatta bunun üzerine kargoyla değil de gidip vatana kendim teslim ettim ve onlar da böyle bir ses geldiğini kendi gözleriyle görüp yazdılar 20 günlük bekleyişin sonunda içi bile açılmamış olan bir set hissiyatı var hani...
  11. eneszgul

clicking noise denen bir şey var onu yaşıyorum direksyion 45 derecelik açıya kadar çevirince tık tık tık tık sesi geliyor bu 45 derecelik aralıklarla devam ediyor bundan ziyade sanki sol tarafından çevirdikçe gelen garip bir ses var sanki yuvarlak bir şey yamulmuşta öyle dönüyomuş gibi bir de...
  12. eneszgul

yaklaşık 1 ay oldu olmadı set aldım garantiye yolladım bir sorundan ötürü sorun yok diyip geri yolladılar bunun için 20 günümden zaten oldum... her neyse eğer bilgisi deneyimi ya da elinde hazır mevcut olan birisi varsa yazabilir mi bir kaç soru sormak istiyorum
  13. eneszgul

Öneri 3.5K Monitör Önerisi (Mayıs 2023)

Türkiye de pek kullanıcısı yok bu monitörün bende senin gibi bilmezken 2 hafta araştırma yaparak aldım burada ki insanlar da yardımcı oldu sağolsunlar bu monitörün videolarına yabancı kanallardan bakabilirsin onların bu monitör ile çok videosu var sormak istediğiniz soru varsa bu monitör ile...
  14. eneszgul

Öneri 3.5K Monitör Önerisi (Mayıs 2023)

https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 g24f-2 kendi kullandığım monitördür renk açısından beni baya şaşırttı açıkçası %125 srgb desteği var 1100:1 kontrast oranı olsun oyun performansı olsun baya fp bir...
  15. eneszgul

Yardım Bu Fotoğraftaki Aparatın Adını Bilen Var Mı?

bu vitesten alacağım bunu masaya nasıl sabitleyebilirim böyle bir aparat fotoğrafta gösteriyor ama ürünle beraber gelmiyor tecrübesi ya da fikri olan var mı ? (yakın zamanda zaten bir stand alacağım fakat bana geçici bir çözüm gerekiyor)
Geri