enginbey8108 kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Windows Unattend Yanıt Dosyasından Product Key Ayarını Okuyamıyor

indirdiğim iso dosyalarının bazıları usb ile kuruluma baladıktan bir süre sonra ''Windows Unattend Yanıt Dosyasından Product Key Ayarını Okuyamıyor'' hatası veriyor. bu sorun nedeni ve çözümü nedir? arkadaşalr unattend.xml sütün ve product key hatası veriyor baksanız aynısından kendim nasıl...
  2. E

Soru SSD Çok Yavaş

olmuyor ses
  3. E

Soru SSD Çok Yavaş

kasa bilgisayarımın sesi gelmiyor abi 1712493744 @Sahuraka 1712493928 ses için yardımcı olabilecek biriis varmı
  4. E

Soru SSD Çok Yavaş

formatattım çokkasıyor kasa bilgisayar ssd çok yavaş format attım olmadı 1712486006 benim konu
  5. E

Soru Windowss Iso Düzenleme

@solaris olmuyor işte format sırasında nternete bağlanamıyorum çok acil bakarmısın bana evet orjinal ustam microsoft sitesinden indirdim 1712400683 @solaris zaten kasa bilgisayarda bağlı kablo 1712400801 @solaris burdamısın çok acil 1712400867 formatdan sonra olmuyor işte
  6. E

Soru Windowss Iso Düzenleme

arkadaşlar format atarken wifi görünmüyor çözümü nedir windows isodamı sıkıntı var kablosouz benimki wifi
  7. E

Soru Bilgisayar Nasıl Yedek Alınır

7 kullanıyorum ben full yedek almak istiyorum internetli vs @Sanalask 1709060053 programa gerek duymadan yapmak istiyorum 1709060465 drıverlı nasıl yedek alacağım programa gerek duymadan
  8. E

programa gerek duymadan
  9. E

ben bilgisayarımı nasıl yedek alabilirim full drıverli
  10. E

Kısa Devre Nasıl Yaılır

@Kürşat Kütükçü kısa devrede bile çalıştırmadı 1708634380 @Kürşat Kütükçü burdamısın
  11. E

Kısa Devre Nasıl Yaılır

burda kısa devre yapıyorum tetiklemiyor
  12. E

Kısa Devre Nasıl Yaılır

selamün aleyküm kısa devre nasıl yapıır kısa devre bile yapamıyorum kasada exper yazıyor eski seri 1708630343 kısa devre yapıyorum tetiklemiyor kasa
  13. E

Soru Sürücü Bulamıyorum

benim konu neden atlıyor
  14. E

Soru Sürücü Bulamıyorum

ben update catlogdan sürücü bulamıyorum toshiba satellite rt 830 yardımcı olsanız bu konuu anlatırmısınız ricamdır cab dosaysı lazım bana https://www.ntlite.com/community/index.php?threads/automated-driver-installs-with-pnpunattend.2674/...
  15. E

Soru Hata Verdi

selamün aleküm nasıl çözebilirim resimdeki işaretli olan yer çarpı işaretinin kalkmasını istiyorum internetim o
Geri