Enzm_7 kullanıcısının son içeriği

1. Enzm_7

Taşınabilir SSD Önerisi

Dell g15 5530 4060 m2 yuvası fazladan var ama içini kendim açarsam garanti dışı oluyor diye yapmak istemiyorum
  2. Enzm_7

Taşınabilir SSD Önerisi

laptop için
  3. Enzm_7

Taşınabilir SSD Önerisi

up
  4. Enzm_7

Taşınabilir SSD Önerisi

Selamlar, 2.5K ya oyunları kurmak için 1 tb lik taşınabilir ssd önerir misiniz?
  5. Enzm_7

Laptop 30 Wata Kisitliyor

up
  6. Enzm_7

up
  7. Enzm_7

Merrhablar. Dell G15 4060 Laptopa sahibim ama oyun oynarken ilk 10 dk sorunsuzken sonrasinda bi anda ekran karti 30 wata kisitliyor. Ve bu sadewce bende olan birsey degil diger forumlara baktim ordada ayni pc yi kullananlar ayni sorunla karsilasmis. Sizce cozumu ne olabilir? @OceanLaB
  8. Enzm_7

Mfs DLSS 3 Sorunu

4060 ım var ama dlss frame generation acilmiyor sizce neden olabilir
  9. Enzm_7

Hem Ets Hemde Laptopla Alakalı Sorularım

Merhabalar. DELL 5530 4060 140 Wat olan modelini kullanuıyorum. Scaling filan 400 te her şey en üst düzeydeyken 100 fps ortlama alıyorum ve genelde 100 fps yi geçiyor. Ama truckers mp ye girince grafikler ikıssam bile 40p fps nin üstüne çıkmıyor ekran kartı tam yükte kullanılmıyor. Sizce bu pc...
  10. Enzm_7

5.5K Monitör Önerisi

5.5K ya monitör önerebilir misiniz? En az 27 inch olursa sevinirim ve ips panel
  11. Enzm_7

Sizce Hangi Klavye

Neden dah iyidir
  12. Enzm_7

Sizce Hangi Klavye

Yeni klavye almak istiyorum aklımda iki tane seçenek var. Ya HyperX Alloy Origins 65 alacağım ya da Asus Rog Falchion Ace alacağım sizce hangisi daha iyidir. Veya bu bütçede tkl klavye önerileriniz var mıdır?
  13. Enzm_7

Laptop 2. Ekran Ayarları

Up
  14. Enzm_7

Laptop 2. Ekran Ayarları

Laptopa 2. ekran takıp onu 1. ekran olarak kullanmak istiyorum. Laptopta hem 4060 hemde uhd grafik işlemcisi var. Ayarlardan laptopun ekranı sadece uhdyi monitörde sadece 4060ı kullanacak şekilde ayarlayabilir miyiz?
  15. Enzm_7

Laptop Performans Sorunu

Sabah oynarken hiç birşey yokken şuan aynı değerleri alamıyorum. GPU kullanımı sadece %40 larda geziyor sizce neden böyle olmuş olablir çözümü nedir. Bilgisayarım Dell 5530 4060 140 Wat olan model.
Geri