EpsteHm kullanıcısının son içeriği

1. E

Bilgisayar Açılırken Scanning and Repairing Drive C yazması

Merhaba, son 1 haftadır bilgisayarım açılırken ekranda Scanning and Repairing Drive C yazısı çıkıyor ve 8 saniye bekletip sonra bilgisayarı açıyor. Neden böyle diyor? M.2 SSD MODELİM: Western Digital SN570 500GB NVMe M.2 Diskin depolama alanı az olduğundan dolayı hızı düşer mi? Herhangi bir...
  2. E

KMS'yi Kaldırma

Hepsi arkadaşımın sisteminden ss'ler. İkimizin sistemi de aynı ve arkadaşımla aynı kms etkinleştirme videosuna bakarak yaptık. Win 11 kullanıyorum formatı kendim atsam çok uğraştıracak gibi duruyor çünkü daha önce hiç format atmadım. Teşekkürler.
  3. E

KMS'yi Kaldırma

Birde arkadaşımda windowsu etkinleştir yazısı bazen geliyor bazen de gidiyormuş.
  4. E

KMS'yi Kaldırma

Hocam glaswire fotoğrafı attı arkadaşım herhangi bir sorun gözükmüyor.
  5. E

KMS'yi Kaldırma

Hocam bu arkadaşımın bana attığı fotoğraflar. O da benim yaptığım ve linkini yukarıda koyduğum videodakini yaptı. VİDEO LİNKİ
  6. E

KMS'yi Kaldırma

Slmgr.vbs /cdns yazınca bu çıkıyor. Slmgr /xpr yazınca çıkan da bu.
  7. E

KMS'yi Kaldırma

Bu arkadaşımın bilgisayarından çektiği fotoğraf kendim de deneyeceğim umarım bendede yoktur.
  8. E

KMS'yi Kaldırma

Tamam ama videodakini yapmamıza rağmen kms yok, bu iyi.
  9. E

KMS'yi Kaldırma

Diyorum ya bilmeden yaptım, bilsem zaten yapmazdım. Bu KMS'li mi oluyor?
  10. E

KMS'yi Kaldırma

Birde böyle birşey çıkmış.
  11. E

KMS'yi Kaldırma

Benim şu anda kaldırma imkanım yok Bilgisayarımı taşıdığım için kolisinde ve daha kurmadım. Ama arkadaşım yaptı ve bana fotoğrafını attı. slmgr /xpr yazınca sonuç bu:
  12. E

KMS'yi Kaldırma

Evet attığı formun 30. Sayfasına kadar okudum. Fakat sizin attığınızla aynı değil sanırım, teşekkürler.
  13. E

KMS'yi Kaldırma

Merhaba, şu an gerçekten çok üzülerek yazıyorum. Bilgisayarım PCH GG6 ilk aldığım zaman açtığımda windows 11 yüklü olarak geldi çok sevinmiştim hemen giriş yaptım bir süre sonra windowsu etkinleştir yazısını kaldırmak istedim, YouTube'da gördüğüm bir videoda CMD yoluyla Windowsu...
  14. E

Çözüldü 12100F + RTX 2060 sistemde FPS drop sorunu !!!

Şu an Sorun yok. 800X600 çözünürlükte oyunu başlattığı için drop yedim.
  15. E

Çözüldü 12100F + RTX 2060 sistemde FPS drop sorunu !!!

Sanırım sorunun kaynağını buldum. Oyunu 800x600 çözünürlükte başlatıyor. 1920x1080 yapıp biraz oynadım sorun yok gibi.
Geri