erayozgurx kullanıcısının son içeriği

1. E

Ea Play Pro

selamlar merak ettiğim konu ea play pro alınca fc24 kütüphaneye geliyor mu çünkü ona göre alıcam
  2. E

Mining Mantıklı Mı?

Şimdi şçyle bir durum var engelli ve gazilerde öyle yarı fiyatına geliyormuş çyle duydum yani
  3. E

Mining Mantıklı Mı?

neden peki elektrik den mi yoksa başka sebep mi çünkü elektriği hallettim gibi yarı fiyatına
  4. E

Mining Mantıklı Mı?

Selamlar, Ben ekran kartı alıp mining yapma düşüncesindeyim önerir misiniz?
  5. E

Ehliyet Sınav Soruları

Beyler öncelikle selamünaleyküm e-sınava gireceğim ama sorular nasıl oluyor tam detay verebilir misiniz?
  6. E

Kingston 2Tb M2 SSD

tamamdır yani açılıyorsa sıkıntı yok teşekkür ederim iyi akşamlar
  7. E

Kingston 2Tb M2 SSD

Teşekkür ederim hocam peki gigabayte b450m h için uygundur dimi? Bı sıkıntı çıkmaz yani
  8. E

Kingston 2Tb M2 SSD

Selamlar https://a.co/d/2V9Zzxf şuanda 480 GB M2 ssd var yetmediği için onun yerine bunu almayı düşünüyorum tek slot olduğu için 2tb düşündüm sizce nasıl mir SSD iyimidir
  9. E

üniversite seçimi

selamlar hocam ben şuan bilişim lise son sınıftayım sınava ea olarak girmek istiyorum ama eğer diyelim yüksek puan yaptım ben sayısal yada sözel bölüm seçebilirmiyim yoksa sadece ea mı seçmek zorundayım
  10. E

GTA 5 rockstar

Tamamdır hocam teşekkür ederim
  11. E

GTA 5 rockstar

Valla faturayı aticam başka birşey yapmicam ama bir türlü yapamadım eyvallah hocam yinede denerim çünkü bu GTA 5 online hesabıma erişmem lazım içinde baya şeyim vardı yani
  12. E

GTA 5 rockstar

Valla hocam dediğiniz gibi tekrardan denedim ama olmadı yani acaba ekran görüntüsü yüklemeye çalıştığım için mi olmuyor PC den de denedim olmadı çünkü
  13. E

GTA 5 rockstar

Valla dostun 500kb yazıyor bide jpg yazıyor imkansız yani yukliyememem başka da çaresini bulamadım
  14. E

GTA 5 rockstar

Bunlar
  15. E

GTA 5 rockstar

Beyler selamün aleyküm benim normalde rockstar hesabım vardı ama gmailini unuttum steamden almıştım değiştirmek için iletişime geçtim farklı maille ama kendi sitelerinde fatura fotoğrafı isitoyrular yüklüyorum fakat hata veriyor dosya gönderirken hata oluştu diye nasıl çözebilirim şimdiden...
Geri