Eren.uzumcu kullanıcısının son içeriği

1. E

1 Ki̇şi̇ye 2 Telefon

Kardeşim 18 yaş altı
  2. E

1 Ki̇şi̇ye 2 Telefon

Şuan üstüme 1 tane yurt dışından gelme iPhone 14 promax var. Kardeşimin simi benim adıma. O da yurt dışından getirilmiş ve kayıdı 3 yıl geçmiş bi cihaz alıcak. Yani Türkiye cihazı sayılır. O telefonu üstüme alabilir miyim bilgisi olan var mı
  3. E

Yardım Ürün Orji̇nal Mi̇

https://www.hepsiburada.com/apple-airpods-pro-2-nesil-magsafe-arj-kutusu-usb-c-mtjv3tua-p-HBCV00004XM0O8?url_src=and-product-detail Bu ürün Hepsiburada üzerinden alıcam garantisi var mıdır orjinal midir
  4. E

Yardım Telefonumun Hatti Kapaniyor

Poco x3 pro kullanıyorum saatte bir 2 saatte bir hat gidiyor ve yeniden başlayınca düzeliyor sorun nedir
  5. E

Soru Ea Oyunları

A way out alırsan oynarız hocam
  6. E

26.000-30.000 TL 25-30K Arası Sistem Tavsiyesi Hk.

5600x 4060 ti var bende de çok memnunum 4060 ti rahatlıkla tercih edilebilir
  7. E

Razer Thermaltake Uyumlu Çalişir Mi

THERMALTAKE s200tg argb kasam var ve razer blackshark v2x deathadder V2 ve ornata v3 kullanıyorum. Kasa fanlarıyla klavyenin rgbsini uyumlu kullanabilir miyim veya kullanmak için ne yapmalıyım
  8. E

Yardım Bu Ürünler Orjinal Midir

Yok böyle değil olay
  9. E

17.000-20.000 TL Bu Sistemlerden Hangisi Almalıyım ?

Bana kalırsa 4060 rxlere göre daha uzun ömürlü olacaktır ama 1 2 seneye değişeceksem 6700xt sanırsam
  10. E

Öneri Profesyonel Mause Pad Tasiyelerinizi Bekliyorum.

Hocam o kadar para mouse pade gerek yok bence ama siz bilirsiniz. Ben gigantus kullanıyorum razer battle bundle ile geldi gayet kullanışlı
  11. E

Çok daha ucuza geliyor 1697555290 Beni de gümrük muhabbeti işkillendirdi
  12. E

Instagram'da karşıma kalyoncuoğlu iletişim isimli bi hesap çıktı normalde yurt dışında 25 30 bin olan telefonlar 20bind falan satılıyor mesaj attığımda da böyle dediler ürünler orjinal midir
  13. E

5500 TL Kulaklık

Airpods pro almayı düşünüyorum 5500 liraya kadar günlük otobüste kullanmak için kulak üstü kulak içi tavsiyelerinizi alabilirim. Anc olması çok önemli günlük otobüste 1 2 saatim geçiyor eve dönünce başım çok ağrıyor kulaklık olmadan
  14. E

Çözüldü Hangi Monitör Tercih Etmeliyim ?

Hocam videoyu yüklüyorum ama desteklemediğini söylüyor varsa discord verin atayım 1694534232 Bakın
  15. E

Çözüldü Hangi Monitör Tercih Etmeliyim ?

Yok ki ghosting falan
Geri