erenkut kullanıcısının son içeriği

1. erenkut

Soru Annem Açık Lise Okuyabilir Mi?

İlk okul 4 de okulu bırakmış, okuma yazması var. Güvenlik olma gibi bir düşüncesi var. Açık liseye yazılabilir mi?
  2. erenkut

Rust Fps Drop

Ram 16gb değil ise ondan olabilir belki. Ben de bu sorunu yaşıyordum ram yükseltince düzelmişti
  3. erenkut

Alakasız Soru

Ben baba mesleği demir çelik ferforje işinde yardımcı olarak çalışıyorum. Soru çok net eğer bilen varsa cevaplayabilirse sevinirim. Bazen 1 günlük eleman lazım oluyor ve tanıdıklardan çağırıyorum. İşi bilmeyen sadece tutma getirme işini yapmaya çağırıyoruz. Sigorta duruma göre fakat yapmadığımız...
  4. erenkut

Soru Ana Kartta Sata Girişi Göremedim

2 adet kablo gönderilmiş ssd için fakat ana kartta ucu L ye benzeyen giriş göremiyorum :D. Farklı bir aparat mı gerek acaba A520M-HVS 1702580093 Arkasına baktım fakat tekrar bakacağım gözümden kaçmış olabilir. 1702580180 Arkasına baktım fakat tekrar bakacağım gözümden kaçmış olabilir. Asrock...
  5. erenkut

Soru Ana Kartta Sata Girişi Göremedim

Öteki kasadan ssd çıkarttım fakat takacağım kasa da sata girişi göremedim. Takma şansım var mı?
  6. erenkut

Soru Kardeşime Bilgisayar Alacağım

https://www.tebilon.com/amd-r5-5500-a520m-hvs-xfx-speedster-swft-210-rx-6600-8gb-hikvision-16gb-hikvision-512gb-ssd/ Direk bu sistemi almayı düşünüyorum. Tebilon dan daha önce bir şey almadım fakat sorun olacağını sanmıyorum. Tam bütçeme yetecek bir kasa, günümüz oyunlarını orta veya yüksek...
  7. erenkut

Yardım Sistem Uykudan Uyanmıyor

Hibernate(hazırda bekleme) ayarı kapatınca tekrar açmasam ne olur bilginiz var mı? Hazırda bekleme modu yerine uyku modunu nasıl kullanabilirim? Ya da direk ben sistemi ellemezsem 15dk sonra uyku moduna alsın kendisini hazırda beklemeye hiç almıyayım çünkü ssd ye hasar bırakıcak gibi...
  8. erenkut

Kral sorun düzelmedi biliyonmu :D. Ben anlamadım bu işten hiç bir şey. Diyelim ekran kartı sürücüsünde var sorun nasıl anlayacağım ben bunu?
  9. erenkut

Yardım Monitör Ekran Yenileme Sorunu

Daha bir kaç gün öncesinden bilgisayarı uykudan kaldırınca ekran gelmiyor diyerek bir konu açmıştım konu bununla alakalı mı bilmiyorum. Bios güncel. Sistemi uykudan uyandırınca ekran gelmediği için res atıyordum üzerindeki tuştan. Ve tekrar aynısı oldu ekran uykudan uyanmadı, ben de acaba...
  10. erenkut

Peki bir şey sormak istiyorum. Ben m2ssd yi alalı çok olmadı fakat son bir kaç gündür sistem açılırken disk taraması yapmak istiyor ve yapması için bekliyorum. Daha 2 gün önce tarama yaparken sorun giderme ekranında kaldı ve windowsu açmadı bu sebeple format attım. Şuan tekrar soruyor tarama...
  11. erenkut

Bios sürümüm günceldeğil fakat bir video da arkadaş sürücüleri tek tek güncellememizi öneriyor. Bu sürümde olan sonraki sürümde olmayabilir diye. Ne kadar mantıklı bunu yapmam? Direk en son versiyonu indirsem ne olabilir ki? B450M S2H şuanki sürüm: F63a Hangi sıra ile güncellemem lazım? Ve...
  12. erenkut

Ekran kartı değiştirmiştim fakat sorun hala devam ediyor. Buna rağmen sorun ekran kartı sürücüsünde olabilir mi? Zamanında mavi ekran sorunundan dolayı ssd değiştirdim. Ssd yeni yani sorun onla alakalı da olamaz diye düşünüyorum fakat eski ssd de aynı sorunu yaşatıyordu :)
  13. erenkut

Uzun zamandır böyle, beni rahatsız etmiyordu fakat bu aralar çok takılmaya başladı gözüme. Sistemi uykuya alıyorum. yarım saat sonra falan açmaya geldiğimde herhangi bir tuşa basarak sistemin ışıklarının yanmasını sağlıyorum fakat ekran gelmiyor. Ekranın gelmesi için kasa üzerindeki ufak tuşa...
  14. erenkut

Yardım 250Tl Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Çok tartışılan bir kulaklık gibi geldi bana, kararsız kaldım. Seveni kadar sevmeyeni de var baktığım kadarıyla. Fakat farklı kulaklık bulamazsam alacağım bunu
  15. erenkut

Yardım 250Tl Kulak Içi Kablolu Kulaklık

250TL kulak içi kablolu kulaklık arıyorum. Ben genelde pek kulaklık aramam direk dışarıdan alırım. onunla oyun oynarım. Şarkı dinlerken de bluetooth kulaklık kullanırım fakat bluetooth kulaklık şarjı ile uğraşmak istemiyorum şarkı dinlerken. Direk şarkı dinleyebileceğim kulaklık arıyorum var mı...
Geri