erenkuttt kullanıcısının son içeriği

1. E

480GB SSD Tavsiyesi (Nisan 2022)

M2 isterim ben de fakat daha önce kullanmadığımdan bilmiyorum. Üstlerinde soğutma blokları oluyor ve onları ayriyeten bizler almalıyız diye biliyorum. O soğutma bloğu olmaz ise ısınma sorunu yaşar mıyım? Ve marka iyi mi usta, alıp ta uzun kısa kullanımda sorun yaşamak istemem
  2. E

Crucial https://www.amazon.com.tr/CRUCIAL-BX500-SATA3-3DNAND-CT480BX500SSD1/dp/B07G3KGYZQ/ref=sr_1_4?keywords=crucial%2B500gb%2Bssd&qid=1649973432&sprefix=crucial%2B500%2Caps%2C113&sr=8-4&th=1 Kıoxıa...
  3. E

Merhaba arkadaşlar. Ssd almayı düşünüyorum fakat markalar arasında kaldım hangisi daha iyi veyahut aralarında fark var mı? Crucial / SanDisk / KIOXIA Bu üçü arasında kaldım fakat ben Crucial almayı düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ?
  4. E

Mavi Ekran Alıyorum. Sebebi Nedir?

1 ay olmadı format atalı. Format atarken ssd yi direk sıfırlayıp öyle formatı atıyorum. Ssd değiştireceğim sanırım.
  5. E

sürümüm 22.3.1 idi kurarken optional 22.4.1 var gened e bir önceki sürümü kurayımmı ? Daha bu yazıyı yazarken (ekran kartı driveri yok) mavi ekran aldım. Kafayı yeme derecesine gelmiş olabilirim.
  6. E

2 kere arka arkaya mavi ekran aldım. Photoshop, dosya transferi, oyun yükleme ve çok nadir de olsa oyun oynarken mavi ekranı alıyorum. Çok sık olmaya başladı sorunun düzelme ihtimali var mı sizce ?
  7. E

Mavi ekran aldım tekrar az önce, acaba sorun direk disk te olabilir mi
  8. E

Tek tek uyguladım. İlerleyen zamanlarda işe yarayıp yaramadığını fark ederim teşekkürler.
  9. E

Mavi ekranı bayadır alıyorum. Almaya başladıktan sonra format attım ve kısa süre sonra tekrar başladı ve alışmıştım mavi ekran vermesine, ardından bir süre sonra tekrar format attım ve uzun bir süre mavi ekran vermedi ben de geçtiğini düşündüm. Fakat ne yazık ki tekrar başladı ram testi yaptım...
  10. E

Merhaba arkadaşlar, Sistemimde Mavi Ekran hatası alıyorum. Sebebi ne olabilir? Minidump dosyasını ekledim. Desteğinizi bekliyorum. https://drive.google.com/drive/folders/1L8iRm2atQ08iTM0YS01N9D-IAGn_bP1z?usp=sharing
  11. E

Şifre sıfırlama maile gelmiyor?

[email protected] adresime şifre sıfırlaması talebi gönderiyorum birkaç gündür fakat maile bir şey gelmiyor. Spam alanında yok.
Geri