ErenYusuFt kullanıcısının son içeriği

1. E

Arkadaşlar Sıvı Soğutmayı Takamıyorum.

Arkadaşlar merhaba elimde MSI B550-A Pro anakartı var ve sıvı soğutma olarak da MSI Mag Core Liquid 240R V2 var fakat sıvı soğutamı bir türlü takamadım. Sizce ne yapmalıyım klipsleri işlemcinin yanından geçirdiğimde soğutma bloğu işlemciye deymiyor.
  2. E

15.000-17.000 TL Sistemimde Herhangi Bir Darboğaz Sıkıntısı Var Mı?

MSI B550-A Pro Anakart G.Skill Ripjaws V 8x2 3600 MHz Ram Ryzen 7 5800X işlemci Crucial P3 500 GB SSD MSI MAG CORELIQUID 240R V2 Sıvı Soğutma Ekran kartım iyi bir model sadece bu seçtiğim ürünler birbirleri ile uyumlu mu? 1694019625 Birbirleri ile uyumunu söyleseniz yeterli olacaktır
  3. E

Fiyat/Performans Uygun Fiyatlı Monitör.

Merhaba arkadaşlar sistemime uygun dedim fakat başlıkta sıkıntı olmasın diye yaptım. 4.449 TL bütçem var güzel bir monitör önerirseniz iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  4. E

Öneri Anakartıma Uygun Kasa Arıyorum.

Tmmdır alacağım. Teşekkür ederim
  5. E

Tamamdır teşekkürler
  6. E

Kasaya 3.800 gibi bir para verebilirim. Fakat 4000 olamaz.
  7. E

Ekranı değilde önemli olan soğutması cidden iyi soğutur mu?
  8. E

Merhabalar Arkadaşlar MSI MPG B550 Gaming anakartım var. Buna uygun kasa arıyorum ayrıca ekran kartım RTX3090 MSI Game X Trio 24GB. Bir de anakartım iyi mi fazla bütçem olmadığından seçtim. Eyerki Anakartım ile çok yakın özellikler bulunduran fakat daha ucuz anakart varsa iletirseniz sevinirim...
  9. E

RTX 3090 Ekran Kartı Için Darboğaz Yapmayacak Sistem.

Tamamdır Teşekkürler. Sayenizde güzel bir PC sahibi olacağım. Sağolun, kolay gelsin.
  10. E

Tamamdır teşekkürler. SSD 256 GB olsa da olur masraf ne kadar az olursa o kadar iyi olur. 2TB HDD var bende 1693072111 Işıklı Kablo Olmasa da olur teşekkür ederim en kısa sürede temin edeceğim. Parçalar birbirleri ile uyumludur değil mi? Bir sıkıntısı çıkmaz.
  11. E

Monitör dahil değil ekstra monitör alacağım
  12. E

MSI Gaming X Trio RTX 3090 ekran kartım bulunuyor. Mümkünse o fiyata 2k olabilir. Mümkün değilse 1080 de olabilir sıkıntı yok
  13. E

Elimdeki ihtimaller bunlar. Yanlış birşey söylediysem affedin fakat ilk kez böyle bir bilgisayarım oluyor. Ve alabileceğim en iyi şekilde almak istiyorum paramın son kuruşuna kadar alabileceğim en iyisini. Forumunuzu tercih ettim yardımcı olurlar diye sağolsun bazı arkadaşlar yardımcı oluyor...
  14. E

RGB kablolar var ya onlardan bahsediyorum. 1693068198 Parçalar MSI olursa çok iyi olur bu arada
Geri