esbersiftah kullanıcısının son içeriği

1. esbersiftah

Kasa Içi Temizlemek Için Güçlü...

çok teşekkür ederim ama tek amaç için almayacağım aynı zamanda fön makinesi de lazım :Dd 1702254527 uzun araştırmalarım sonucunda Powertec TR 901 turbo makinesini satın aldım lazım. amazondan alın derim trendyolda biraz kargosal sıkıntılar var gibi geldi
  2. esbersiftah

Kasa Içi Temizlemek Için Güçlü...

Kasa içindeki tozları temizlemek için güçlü, soğuk hava üfleyen, saç kurutma makinesi tavsiyeniz var mı?
  3. esbersiftah

DLSS Fidelty

nvdia ekran kartı call of duty warzone için hangisi nvdia dlss mi fidelity cast mi
  4. esbersiftah

Twitch Yayın

twitch yayınında spotifydan podcast dinlenir mi? bir sakıncası var mıdır bilgisi olan var mı?
  5. esbersiftah

Ünlülere Şarkı Söyletme

bunu hangi yapay zeka ile yapıyolarlar ya bilen var mı sağa sola baktım kimse anlatmamış örnek:
  6. esbersiftah

Tüm Tarayıcılarda Karşılaştığım Kitlenme Sorunu

Herkese merhabalar, 2-3 sekme açıkken yeni bir sekme açayım diyorum, tarayıcı komple kilitlenip kalıyor ne ayarlarına giriliyor ne de yeni sekme açıyor, acaba sorun google chromeda mı sadece diye opera , brave falan da denedim aynı sorunu onlarda da yaşadım. donanım ivmelendirmeyi kapattım yine...
  7. esbersiftah

Bütçe, 18 Bin TL

o zaman o listeye bi amd 5600 bir de msı asus anakart değiştir, yapıştır
  8. esbersiftah

Bütçe, 18 Bin TL

incelemeleri yorumları çok güzel ya bir bak istersen
  9. esbersiftah

Öneri Kablosuz Düşük Gecikmeli

hocam bunun ele oturuşunu sevemedim ya o yüzden kuzan aldım gari h.o. alırım :Ddd naptım kazık mı yedim yoksa yemedin de YEMEDİN DE
  10. esbersiftah

Bütçe, 18 Bin TL

kral bütçeni az daha arttırıp şunları al, bu liste teknoyaşam diye bir abimize ait kendisi sağlam pc toplar https://www.teknobiyotik.com/intel-core-i5-13400f-2-5ghz-turbo-4-48ghz-20mb-cache-lga1700-13-nesil-islemci.html?ref=akakce&v=1.21.5...
  11. esbersiftah

400 tl 1677116206 400 tl hocam, kabloluda gamepower kuzan 12.4000dpi almayı düşünüyorum sence nasıldır bu mause
  12. esbersiftah

kablosuz düşük gecikmeli şarjlı fare tavsiyeniz var mı?
  13. esbersiftah

Soru İlk Masaüstü Bilgisayarınız Neydi?

yıllarca dizüstü kullandım daha bu sene emektar 9 yıllık dizüstünü bıraktım Lenovo Legion T5 26AMR5 e geçtim ve >
  14. esbersiftah

Lol Için 144Hz Monitör Gerekli Mi?

ben f/p olarak bunu aldım geleli 2 hafta oluyo baya memnunum g-syncde de uyumlu https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-27-vg279q1a-165hz-1ms-hdmi-dp-elmb-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u15043
  15. esbersiftah

Lol Için 144Hz Monitör Gerekli Mi?

kanka ne 144ü bağla tüplü televizyonu oyna :Ddsfdshfd LOL bu ya
Geri