eserme0 kullanıcısının son içeriği

1. E

Dell Leptop 2000-0334 Hatasi

@Greewe_Greew hocam bilginiz var mı?
  2. E

Dell Leptop 2000-0334 Hatasi

Değerli forum üyeleri, ikinci el Dell leptop aldım. İlk açmamda açıldı ama sonraki açmamda açılmadı. İlk önce görüntüler renkler birbirine girdi. Sonra 2000-0334 hata kodu aldım. Resimlerdeki görüntü bozuklukları geldi. Bazen hiç tepki vermiyor bazen Windows başlatılıyor diyor daha ileri...
  3. E

Masaüstü Bilgisayar Bluetooth Sorunu

Dostlar merhaba. Siteminde Asus b450m dragon anakart var. Bluetooth bulamıyorum. Anakarttan dolayı mi bulamıyorum yardımcı olur musunuz? 1700427748 @Greewe_Greew bilginiz var mı hocam ?
  4. E

Laptop Açılırken Reset Atıyor

Selam değerli forum üyeleri, Bende Asus marka laptop var. Laptopa start verdiğim zaman 3 kez açılacakken kapanıyor. 4. Sefer açılıyor. 1 keresinde direk açıldı. Ama genelde böyle tetik verince 2-3 kere açılacak gibi olup kapanıyor kendi kendine 4. Denemesinde açılıyor. Ben sadece 1 kere...
  5. E

Usb Portları Düzgün Çalışmıyor

bilgisayarı yeni aldım ama kabloyu hiç okumuyor değil. Kabloyu takınca sürekli okuyor çıkıyor okuyor çıkıyor. Elle sürekli kabloyu takıp çıkardığınızı düşünün o şekilde. Kulaklık mikrofon girişinde sorun yok ama usb 3.1 lerde var bu sorun sadece
  6. E

anakart girişinde sorun yok sadece kasanın üstündeki portta var bir olay
  7. E

değerli forum üyeleri, bilgisayarımda power tuşunun yanındaki 3.0 usb portuna telefonumu bağlıyorum ama sürekli okuyor çıkıyor okuyor çıkıyor. Yani elimle sürekli takıp çıkarıyorum gibi oluyor sebebi neden kaynaklı olabilir? arka portlara bağladım sorun yok. Yani kablo ve telefonda değil sorun...
  8. E

Leptop Için Kasa Lazım

Orada da orijinal vardır onun fiyatı hep uçuktur tahminimce
  9. E

Leptop Için Kasa Lazım

Dostlarım yardıma ihtiyacım var. Elimde bir tane leptop var Casper Nirvana CKV-MT50-MT55-CHU-CKU OLARAK GEÇİYOR. YANİ TÜM NODELLER AYNI. BANA BU MODELİN COVER VE ALT KASASI LAZIM. ALIŞVERİŞ SİTELERİNDE BULAMADIM BULDUĞUM DA AŞIRI FİYAT ÇEKİYOR. UYGUN FİYATA NEREDEN BULABİLİRİM
  10. E

İntel Graphi̇c 3000 PC Açilmasini Engelli̇yor

Dostlar Casper Nirvana A15HC model leptopa format attım Windows 10 home. Bilgisayar açılıyor ama çoğu zaman yeniden başlatınca veya kapatıp tekrar açından Windows logosundan sonra siyah ekranda kalıyor daha ileri gitmiyor. Aygıt yöneticisinden Intel graphic 3000 devre dışı bırakınca sorun...
  11. E

Arada Bi̇r Darboğaz Oluyor Sebebi̇ Nedi̇r

DOSTLAR YENİ ALDIĞIM SİSTEMDE ARADA BİR DARBOĞAZ OLUYOR FPS 110 LARA DÜŞÜYOR ANİ DROP VE DARBOĞAZLAR OLUYOR SEBEBİ NEDİR RYZEN 5 5600 VE ASUS RX6700XT TÜM GRAFİKLERİ DENEDİM ŞU AN ULTRADA
  12. E

Çözüldü-------Kulaklık Jack Girişi Çalışmıyor

Değerli forum üyeleri, yeni topladığım bilgisayarımda kulaklık ön jack girişleri çalışıyor ama ben kulaklık kablosunu arkaya atmak istiyorum fakat arka jack girişleri çalışmıyor neden olabilir? Sistem sıfır henüz. Anakart Asus B450m-Dragon Win10 Pro işletim sistemi.
  13. E

Monitör 165 Hertz Seçeneği Yok

Sağolun hocam eve gidince denicem
  14. E

Hdmı. Ama kutudan 2 tane daha kablo çıktı na kablosu bilmiyorum ama
  15. E

Dostlarım aldığım monitör AOC 27G2SPU Monitör 165 Hertz destekliyor ama ayarlarda Max 144 Hertz var. Nasıl 165 Hertz kullanabilirim ?
Geri