Etzel kullanıcısının son içeriği

1. E

1000 TL Civarı Gaming Kulaklık Önerisi

Neyse eyvallah BLACKSHARK siparişi verdim.
  2. E

Usta bunu gördüm de kararsızım. Biraz daha uyguna bunu aratmayacak bir cihaz çıkarsa çok iyi olur diye bakınıyorum
  3. E

Öncelikler selamlar herkese 1000 lira civarı bütçem var. Gaming kulaklık önerilerinize bekliyorum
  4. E

Çözüldü Cs Ve Valorant Için Laptop Önerisi (Ocak 2023)

Hp de monster gibi pek saglam degil ve isinma sorunu oluyor diye bildigim icin asus u aldim. Umarim yanilmam.
  5. E

Hepinize cok tesekkurler. Biraz fazla verip bu laptopu aldim. Umarim fp olarak yaniltmaz. n11'den Asus Tuf Gaming A15 FA506ICB-HN178 R5-4600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" 144 Hz Dos Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir...
  6. E

Anladim. Peki yukarıda linkini attıklarınızdan hangisini tavsiye edersiniz fp.olarak
  7. E

Monster la ilgili bu tarz cok sey duydum hocam. Sebebi nedir acaba? Monster da ne gibi sıkıntı var
  8. E

Is görür mü diyorsun dostum bu. Valo 145 fps falan gosteriyor nasil sence
  9. E

https://www.hepsiburada.com/monster-abra-a5-v17-2-3-intel-core-i5-11400h-16gb-ram-500gb-ssd-4gb-rtx3050ti-freedos-15-6-fhd-144hz-oyun-bilgisayari-pm-HBC00000IIGSC Peki bu laptop fiyatina gore ozellikleri nasil sizce
  10. E

Masaustu bilgisyarim var zaten ama suan 1 sene kadar baska biyerde bulunmam gerekiyor. Onun icin bu sürede kullanabilecegim, aksamlari valo vs takilabilcegim bir bilgisayar arayisindayim. Butce de 10 civarı olursa cok iyi olur. Belki biraz ustu biraz altı
  11. E

Selamlar. Sadece cs valo oynamak icin laptop bakıyorum. Fiyat olarak yormayacak 2 oyunu da sorunsuz oynatabilecek bir laptop onerisi olan var mıdır
  12. E

Amd software adrenalin edition

Geçen gün amd ekran kartları ile ilgili video izledim, özellikleri vs. Ben de oyunlarda fps arttırmak ve özellikleri denemek için amd software adrenalin edition programını biraz kurcaladım. özellikle valorantın ayarlarına girip boost vs ne varsa açtım kapattım vs. Ancak oyun kasmaya başladı...
  13. E

PC Ses Aygıtlarını Görmüyor ve Sıfırlamaya da İzin Vermiyor.

Donanım kimliğini yazıp aradığımda çıkan şeylerin bir çoğunu indirip yüklemeyi denedim ama pek bir fark olmadı. Sadece birini yapınca ses geldi gibi göründü yeniden başladı pc ve hesaba giriş ekranına gelmeden siyah ekranda kalmaya başladı. bende güvenli modda çalıştırıp yüklü ses sürücülerini...
  14. E

Hocam bir çok kez daha önce de driver indirip yükleddim böyle ama bir işe yaramadı. Dediğiniz gibi arayıp da bir kaç şey indirip denedim, ses düzeldi gibi oldu ama bu kez de pc yeniden başlarken siyah ekranda kalmaya başladı. ben de güvenli modda başlatıp ddu ile ses sürücülerini silip yeniden...
  15. E

acpi\80860f28 Öncelikler cevap için teşekkürler. orada sadece yukarıdaki ifade var
Geri