evetobenim kullanıcısının son içeriği

1. E

PCH Venom IV Sıkıntıları Bitmiyor

Ben çözdüm hocam
  2. E

PCH Venom 4 Sıvı Soğutucu Önerisi

Tamamdır hocam inceleyeceğim çok teşekkür ederim
  3. E

Crysis 2 de ortamala 50 FPS alırken şu an 200/210 alıyorum , Battlefield 2de 180 civarı , Battlefield 5 te 130 FPS civarı alıyorum ultra ayarlarda
  4. E

Hocam FPS sorunumu ben format ile çözdüm, ve key satın almıştım onu iptal ettim yeniden yükleme yapmadım. Format atarak tüm driver win10 güncellemelerini vs kapattım ve normalin bir alt sürümünü yükleme yaptım şu an için herhangi bir sorun yaşamıyorum , sadece bazen oyunlarda donma yaşıyorum onu...
  5. E

BitFenix Nova Mesh SE kasam hocam bütçe 1000 civarı verebilirim şu an için ama çok fark olmazsa biraz daha çıkabilirim üzerine ,
  6. E

Arkadaşlar Venom 4 FPS sorunumu çözdüm. Şimdi cihazı rahatlatmak için sıvı soğutucu bakıyorum. Hangisi uyar tam bilmiyorum bu konuda cahilim biraz ölçüyü nasıl alacağım nasıl uyup uymadığını anlamak için acaba? Veya önerisi olan var mıdır.
  7. E

win sildim yeniden yukledim oyun indirecegim yeniden paylasim yaparım sorun gecersede, gecmezsede bilgi verecegim
  8. E

Hocam 14.500 e satılıyor şu an ancak ürünün ram ve güç kaynağı değişmiş durumda , buda bende sorunun acaba ram dan kaynaklı olma ihtimalini dusunmeden edemiyorum
  9. E

Deneyip bilgilendireceğiz sizi hocam inşallah düzelir
  10. E

Hocam benim cihazda sorunlu yarın win10 yükleyeceğim baştan bakalım ne olacak umarım düzelir yoksa garantiye yollayacağım. Bir bilgisayar tamircisi arkadas ram yapıyor dedi bana ama kesin mi bilmiyorum
  11. E

Tamam hocam deniyorum birazdan başka oyun oynayamadım indiremedim ne yazikki teşekkürler bilgi için
  12. E

Geri normal ayarlara döndürdüm durum bu hocam, düşük ayarlara geçince de durum 2. fotoğraftaki gibi oluyor.
  13. E

Hocam Crysis 1 indirdim 35 alıyordu bu sefer Battlefield indirdim oyunda hata vardı oynayamadim ama ardından inen Crysis 2 oyununa girdim oyunu asla oynatmıyor dönüyor 24 FPS veriyor ayarları en düşüğe getirdim 62 FPS vermeye başladı şimdi o şekilde sadece oyun oynayabiliyorum
  14. E

VENOM 4 Bilgisayarım Çok Donuyor

Hocam yeni oyun yükledim bunda da 24 FPS aldım sorun ne acaba
Geri