exauses kullanıcısının son içeriği

1. E

Gigabyte Aorus 3070

Neden önermiyorsunuz acaba ?
  2. E

Gigabyte Aorus 3070

İşlemci konusunda 5600x den memnunum 5800x değil ama ağır oyun oynamadığımdan gerek duymuyorum valorant csgo lol tarzı oyunlar oynuyorum
  3. E

Gigabyte Aorus 3070

fiyat konusunda bu modeli ben uygun fiyata buldum o yüzden sordum. Piyasaya göre baya ucuz 2. el mining yapılmamış sadece oyun oynanmış 6 aylık.
  4. E

Gigabyte Aorus 3070

Bu ekran kartını 5600x ile kullancağım ama ısınma ve fps konusunda şüphelerim var 1080p de
  5. E

Gigabyte Aorus 3070

Başlıktada belirttiğim gibi Gigabyte Aorus 3070 alınırmı ?
  6. E

AMD Ekran Kartımı NVDİA mı ?

Power Supply Calculator sitelerinde sistem özelliklerini girince 500-530 arası W değeri çıkıyor. 650w 80bronze çok çok yeterli
  7. E

Monitör olarak BenQ Zowie 240hz kullanıyorum zaten
  8. E

Yani 1080p çözünürlükte harcamayın demişsiniz ama benim oynadığım ve profesyonel olarak yaptığım oyun valorant o yüzden bu kartlarda gidip geliyorum :D Diğer başka oyun oynuyacakmayım elbette ama almışken tam ve süper olsun istiyorum. Cooler master 650w 80bronze psu var yeterli olurmu acaba ...
  9. E

Merhabalar. Sistemimde r5 5600x işlemci vardır. Şu an ekran kartı olarak gt1030 kullanıyorum. Ekran kartı alacağım var şöyle bir bakıyorum youtube'da kimisi amd ekran kartını övüyor kimisi ise nvdia dan vazgeçmeyin diyor. Ben biraz araştırma yaptım bazı ekran kartlarını yazacağım. Birde ben...
Geri