Eyüp Kaya kullanıcısının son içeriği

1. E

Ekran kartımı güncelleyemiyorum.

Merhaba benim ekran kartım driver uygulamalarnda olsun windows da olsun güncel gözükmüyor ve güncelleyemiyorum bu hatayı alıyorum bi bakar mısınız.
  2. E

Bilgisiyar güncelleştirmeden sonra donmaya başladı

şuan yaptım test ediyorum olmazsa format atıcam.
  3. E

önerdiğiniz varmı nasıl yapıcam bu konularda biraz cahilimde.
  4. E

Draver power state failure diye bir mavi ekran hatası alıyorum
  5. E

güncellemeyi neye yaptığını bilmiyorum direk windows güncelledi
  6. E

Merhaba ben normal bilgisayarımla takılırken yeniden başlatdım güncelleştirme falan yaptı windows ondan sonra pc donmaya başladı donuyor imlec haraket ediyor fakat hicbir şeyle etkileşime geçemiyorum 1 dk sonra düzeliyor oyunlara falan da giremiyorum artık girerken pc den bir ses geliyor ondan...
  7. E

Çözüldü gts 250 psu yeterli mi ?

Baylar yardımınız ve çabanız için çok teşekkürler. Yarın bu bilgisiyarı verip yeni bir sorunsuz bilgisayar alıyorum teşekkürler size iyi çalışmalar. <3
  8. E

Çok sık bu sorunu alıyorum gitdim ekran kartı değiştirdim ramleri degistirdim psu değiştirdin gitmedi bir türlü
  9. E

driver tam ekran sorunu

Merhaba anladığımı söylüyorum size doğruysa yapıcam ben şimdi yüklü olan drivırı aygıt yöneticisinden siliyorum ondan sonra win 8 64 bit sürümü indiriyorum bunu kuruyorum bu kadar dimi ?
  10. E

driver tam ekran sorunu

Merhaba ekran kartım hd 4850 windows 10 64 bit kullanıyorum driver yüklerken ekran bozuluyor tam ekran olmuyor etrafına siyah barlar oluşuyor bir türlü doğru driverını yükliyemedim yardımcı olur musunuz. 1920 1080
  11. E

Merhaba sistemim q8400 gts 250 4 gb ram 120 ssd 320 hdd dir bilgisiyarda sürekli mavi ekran yiyorum bunun psumla bir alakası varmı acaba çünkü telefon arkada şarj olurken sıklıkla git gel yapıyor.
  12. E

Q8400 R7 260x´darboğaz yapar mı ?

peki r7 260x q8400 le güncel oyunları 1080p oynayabilirmiyim sizce ? 4 gb ram var
  13. E

Q8400 R7 260x´darboğaz yapar mı ?

Merhaba öncelikle benim işlemcim q8400 ekran kartım gts 250 ekran kartını değiştirmek istiyorum r7 260x var darboğaz yapar mı tamm emin değilim sizce darboğaz yapar mı ?
Geri